Kategoriler

Hearthstone – Descent of Dragons İçin Geri Sayım Başladı!

Hearthstone’un yıl boyunca devam eden hikâye örgüsünün finalini ortaya çıkaracak genişleme paketi Descent of Dragons için geri sayım başladı.

Hearthstone’un yıl boyunca devam eden hikâye örgüsünün finalini ortaya çıkaracak genişleme paketi Descent of Dragons için geri sayım başladı.

Descent of Dragons canlı yayını

Hearthstone tasarımcısı Dean Ayala ve Hearthstone yayıncısı Kripparian, 10 Aralık’ta çıkacak Descent of Dragons genişleme paketinin yeni kartlarına birlikte göz attı.

Yayın sırasında açıklanan yeni kartlar arasında beş Galakrond kartından bir tanesi ve yeni etki Yakarış (Invoke) ile gelen bir kart da yer almakta.

https://youtu.be/uuHWwlJbIUM

Yeni tek kişilik macera

Ejderha Yılı hikâyesinin son savaşı, ocak ayında yayınlanacak olan tek kişilik macera Galakrond’un Uyanışı’nda (Galakrond’s Awakening) gerçekleşecek. 35 yeni kartı koleksiyonunuza ekleyebileceksiniz. Bu savaşta E.V.I.L. güçlerinin ya da en başından beri Rafaam’ın planlarına engel olmaya çalışan kahramanların saflarında yer alabilirsiniz.

Galakrond’un Uyanışı hakkında detaylı bilgiler önümüzdeki haftalarda açıklanacak.

Riot’ın Yeni Oyunu Legends of Runeterra İçin “Keşif Gezisi” Başlıyor!

Battlegrounds

Hearthstone’un 8 oyunculu otomatik savaş modu Battlegrounds’a yeni kahramanlar ve dengeleme değişiklikleri geliyor.

  • Yeni kahramanlar – Edwin Vancleef, Sylvanas Windrunner ve Arch-Villain Rafaam savaş alanının tozunu attırmaya hazır! Yeni kahramanlar ve benzersiz kahraman yeteneklerini hemen deneyebilirsiniz!
  • Yeni minyonlar – King Bagurgle ve Floating Watcher, Savaş Meydanları’na merhaba diyen yeni minyonlarımız.
  • Dengeleme değişiklikleri – Lightfang Enforcer (minyon) için bir dengeleme güncellememiz var. Ayrıca şu kahramanlar da dengeleme güncellemelerinden geçecek: Millicent Manastorm, Patchwerk, A.F. Kay, The Rat King, Professor Putricide, Lich Baz’hial ve The Great Akazamzarak.
  • Detaylı istatistikler – Detaylı İstatistikler özelliği 10 ya da daha fazla Descent of Dragons kart paketine sahip oyuncular tarafından kullanılabilir durumda. Bu özelliği Savaş Meydanları lobi alanından “More” seçeneğine tıklayarak kullanabilirsiniz.

Tyrande ve Sylvanas

Hearthstone’un oyun içi dükkânı yeniden tasarlandı. 10 Aralık’tan itibaren girebileceğiniz yeni dükkânda sınırlı bir süreliğine yer alacak Sylvanas Windrunner kahramanını ve kart sırtını bulabilirsiniz.

Ayrıca Priest oyuncularının çok uzun zamandır beklediği Tyrande Whisperwind Priest kahramanı ve kart sırtı da ücretsiz olarak oyun içi dükkânda.

Echo (Yankı) mekaniği

Yankı etkisine sahip kartların kopyalarının bedeli bundan böyle (1)’den daha az olamayacak. 19 Aralık’a kadar aşağıdaki kartların tam Sihir Tozu bedelini geri alabilirsiniz:

  • SN1P-SN4P (sadece Normal versiyonu)
  • Glinda Crowskin (Normal ve Altın versiyonları)
  • Sound the Bells (Normal ve Altın versiyonları)

Daha detaylı bilgi burada.

Witcher Kart Oyunu Gwent Konsollarda Yolun Sonuna Geldi

Görüntülenmeler:
9
İlgili etiketler:
· · · · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Mobil · Oyun Haberleri · Oyun ve Uygulama · PC