Horizon Forbidden West’ten Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı Horizon Forbidden West’ten Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı
(Haber Bülteni) Guerrilla Games tarafından geliştirilen Horizon Forbidden West’in 14 dakikalık oynanış videosu ilk defa tanıtıldı. Tamamen PlayStation 5 konsolundan kaydedilen oynanış görüntülerinin yanı... Horizon Forbidden West’ten Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

(Haber Bülteni)

Guerrilla Games tarafından geliştirilen Horizon Forbidden West’in 14 dakikalık oynanış videosu ilk defa tanıtıldı. Tamamen PlayStation 5 konsolundan kaydedilen oynanış görüntülerinin yanı sıra Horizon’ın Oyun Yönetmeni Mathijs de Jonge ve Hikaye Yönetmeni Ben McCaw, oyunla ilgili önemli bilgileri oyuncularla paylaştı.

 

 

Yayımlanan yeni videoda ilk oyundan tanıdığımız Aloy’un, yakın arkadaşı Erend ile San Francisco’nun kalıntıları arasındaki macerasından kısa bir kesit paylaşıldı. Oyunda yer alan yeni insan düşmanlar ile havada, karada ve suda yaşayan yeni makine düşmanlar oyunculara tanıtıldı.

 

 

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.