Karşınızda Yeni StarCraft II Co-Op Komutanı Mengsk! Karşınızda Yeni StarCraft II Co-Op Komutanı Mengsk!
Sons of Korhal'ın lideri olan Arcturus Mengsk nihayet Starcraft II evrenine giriş yaptı! Ayrıntılar haberimizde. Karşınızda Yeni StarCraft II Co-Op Komutanı Mengsk!

Sons of Korhal’ın lideri olan Arcturus Mengsk nihayet Starcraft II evrenine giriş yaptı!

Mengsk, bir Co-op Komutanı olarak zorunlu hizmet altındaki işçi ve askerleriyle rakiplerine hemen baskı kuruyor ve oyunun ilk safhalarından itibaren gücünü kabul ettiriyor. Kolayca gözden çıkarılabilen askerleri, alt edildiklerinde silahlarını düşürüyor ve başka bir asker bunu yerden alarak savaşa devam edebiliyor.

Mengsk, enerji yerine İmparatorluk Yetkileri adında bir kaynak kullanıyor. Bu kaynağı, Kraliyet Muhafızlarını eğiterek veya onların rütbelerini arttırarak oluşturuyorsunuz. İmparatorluk Yetkileri büyüdükçe Mengsk daha güçlü yeteneklere sahip oluyor.

Yeni co-op zorluk seviyesi: Brutal+

Co-op oyuncuları, mevcut Hard ve Brutal ayarlarının ötesinde bir zorluk seviyesini deneyimleme şansı bulacak. Brutal+ seviyesinde oynarken Amon birden fazla mutator’un avantajını kazanacak ve bunların her biri oyunun zorluğunu arttıracak. Bir arkadaşınızla güçlerinizi birleştirerek Brutal+ zorluğunun 6 farklı seviyesi arasından seçim yapabileceksiniz. Bunların her biri gitgide daha da zorlu ve büyük ödüller sunan bir hal alacak. Brutal+, ayrıca rastgele mutator setleri oluşturarak oyuncular için bir Mutasyon Sınavı (Mutation Challenge) ortaya çıkaracak.

Age of Empires 4’ten Oynanış Fragmanı!