Lineage 2: Revolution’da Bahar Etkinlikleri Başlıyor Lineage 2: Revolution’da Bahar Etkinlikleri Başlıyor
Netmarble, mobil MMORPG Lineage 2: Revolution oyuncularının bahar mevsimini karşılaması için iki yeni etkinlik düzenliyor. Lineage 2: Revolution’da Bahar Etkinlikleri Başlıyor

Netmarble, mobil MMORPG Lineage 2: Revolution oyuncularının bahar mevsimini karşılaması için iki yeni etkinlik düzenliyor.

Bugün itibariyle oyuncular yeni Sakuramon, Baharın Habercisi ve Feldheim’in Harabe Keşfi isimli iki yeni etkinliğe katılabilir. Bahar temalı etkinlikler Magnadin şehrinde oyuncuların kiraz-temalı canavarlarla savaşmasını ve oyunu normal oynarken ödül olarak çevirebilecekleri özel anahtarlar (Araştırmacı Feldheim’ın Yadigarı) almasını sağlıyor.

Lineage 2: Revolution’a gelen bir diğer özellik Yaratılış Tapınağı ve Ejderha Kalbi Tapınağı için yeni ‘Karabasan’ zorluk seviyesini ve iki tapınak tamamlandığında daha yüksek ödülleri içeriyor. Aynı zamanda oyuncular oyun içi ek seçenek için alınan herhangi bir pelerine motif işleyebiliyor. Bu motif işlenmiş eşyalar ayrıca daha fazla değer artışı için güçlendirilebiliyor.

The Elder Scrolls Online – Harrowstorm DLC’si PC’de Yayınlandı!