Luigi’s Mansion 3’e 2020’de Çok Oyunculu Ek İçerikler Geliyor! Luigi’s Mansion 3’e 2020’de Çok Oyunculu Ek İçerikler Geliyor!
Nintendo Switch için Luigi’s Mansion 3’e yeni indirilebilir içerik olarak yeni hayalet dalgaları, oyunlar ve eşyalar geliyor. Luigi’s Mansion 3’e 2020’de Çok Oyunculu Ek İçerikler Geliyor!

Nintendo Switch için Luigi’s Mansion 3’e yeni indirilebilir içerik olarak yeni hayalet dalgaları, oyunlar ve eşyalar geliyor. 2020 için iki yeni genişleme planlanıyor!

Hem Part 1 hem de Part 2’yi içerecek olan Luigi’nin Mansion 3 Multiplayer Pack Nintendo eShop’tan satın alınabilir durumda.

Multiplayer Pack Part 1, 30 Nisan 2020’de gelecek. DLC, çok oyunculu ScreamPark modu için üç yeni mini oyun içeriyor. Ayrıca, Luigi için co-op ScareScraper modunda eşleşen zemin temaları ve yeni temalı hayaletler ile üç yeni kıyafet sunuyor. DLC’yi satın alanlara özel bir bonus olarak, oyuncular Flashlight Type-P adlı oyun içi Polterpup ışığını alacaklar. Oyuncular bunu Story Mode veya ScareScraper sırasında kullanabilirler.

Multiplayer Pack Part 2, ScreamPark ve ScareScraper modları için ek içerik ve özelliklerle 31 Temmuz 2020’de çıkacak. ScreamPark modu için üç yeni mini oyunun yanı sıra eşleşen zemin temaları ve temalı hayaletlerle üç yeni ScareScraper kıyafeti içerecek.

Remedy, Control İçin İçerik Yol Haritasını Paylaştı