Mobil MMORPG’nin Yeni Evreni MIA Online! Mobil MMORPG’nin Yeni Evreni MIA Online!
Mobil oyun dünyasında hatırı sayılır birçok oyunun arasında kendine yer bulan MIA Online, kısa sürede elde ettiği yükselişini sürdürüyor. Mobil MMORPG’nin Yeni Evreni MIA Online!

Mobil oyun dünyasında hatırı sayılır birçok oyunun arasında kendine yer bulan MIA Online, kısa sürede elde ettiği yükselişini sürdürüyor. Bu noktada Yayıncı Cubinet Interactive ve yapımcı 7Senses, oyuna Türkçe dil desteği getirerek buradaki oyun severlerin yüzünü güldürecek gibi duruyor.

Uluslar ve karakterler

Arland, Gorzul, Mariad ve Fierya olmak üzere 4 ulusun birbiriyle kıyasıya mücadele ettiği MIA evreninde, oyuncuların tercih edebileceği 6 farklı karakter bulunmakta. Oyuncuların stratejilerine göre farklı avantajları ve dezavantajları olan bu karakterler ise; korucu, şövalye, mistik, suikastçi, melodist ve cengaver. Şövalye ve cengaver tank özellikleriyle savaşların ön cephelerinde savaşarak arkadaşlarını korumaya çalışırken, mistik ve korucu gibi karakterler ise uzak menzilli saldırılarıyla sürekli hasar veren ve rakiplerini yıldırmaya çalışan karakterler. Zor görevlerden birini sırtlanan ve savaşın her cephesinde takım arkadaşlarına destek veren melodist karakteri ile gizlilik üzerine kurulu olup düşmanlarını gafil avlamaya çalışan suikastçi karakteri ise, savaşların seyrini değiştirebilecek karakterler olarak göze çarpıyorlar.

Tanrı’nın yüzükleri ile farklı yetenekler

Birçok mobil MMORPG oyunlarından farklı olarak MIA Online içerisinde, stratejiler doğrultusunda farklı yetenekler oluşturulmasını sağlayan Tanrı yüzükleri mevcut. Cüceler, insanlar ve elflerden toplanan bu Tanrı yüzükleri oyun içerisindeki hikâyenin ilerleyişine göre çeşitli bosslara karşı alınan zaferlerle oyuncular tarafından kazanılıyor. Oyuncular kendi stratejilerine uygun olacak şekilde yüzükleri kullanıp ekstra yetenek ve beceriler elde edebiliyor.. Bu yetenekler ise farklı savaşlarda ve farklı konumlarda oldukça fayda sağlamakla beraber oyunu daha dinamik kılarken, eğlencenin dozunu artırıyor!

E3 2019: Hayatta Kalma MMO Oyunu Last Oasis’ten Yeni Video Geldi