Monster Hunter: World – Iceborne’un Yeni Fragmanı Dondurucu! Monster Hunter: World – Iceborne’un Yeni Fragmanı Dondurucu!
Capcom Monster Hunter World: Iceborne’un bu hafta başlayacak olan PlayStation 4 betasının ayrıntılarını açıkladı. Monster Hunter: World – Iceborne’un Yeni Fragmanı Dondurucu!

Capcom Monster Hunter World: Iceborne’un bu hafta başlayacak olan PlayStation 4 betasının ayrıntılarını açıkladı. İlk avcılar ve serinin eski hayranları, dondurucu Hoarfrost Reach bölgesi, yeni canavarlar ve yeni oyun seçeneklerinin de dahil olduğu yaklaşan Iceborne içeriğinin tanıtım videosu ile av sezonuna hazırlanabilecekler.

İlk Monster Hunter World: Iceborne betası, özel olarak PlayStation Plus kullanıcıları için 21 Haziran Cuma günü saat 12:00 CEST – 24 Haziran saat 12:00 CEST aralığında oynanabilir olacak. İkinci beta ise tüm PlayStation 4 kullanıcıları için 28 Haziran Cuma günü saat 12:00 CEST – 1 Temmuz saat 12:00 CEST saati arasında oynanabilir olacak. Ön yükleme opsiyonları beta döneminden birkaç gün önce aktif olacak. Iceborne betasına katılmak için ana oyun gerekli değil.

Betada Great Jagras avı, yepyeni boynuzlu kaba ejder Banbaro ve Tigrex 3 ayrı seçenek olarak sunuluyor. Beta, oyuncuların 3 seçenekten herhangi birinde  ve eğitim bölgesinde test edebilecekleri 14 silah türünü denemesine imkan verecek. Silahlar yeni özelliklere sahip olacak. Ayrıca  Clutch Claw kanca mekaniği gibi yeni Slinger ekipman opsiyonları da yer alacak.

Her görevi ilk seferde tamamlayan  avcılar, Iceborne eklentisinin çıkışında, tam sürümde kullanılabilecek yardımcı malzemeleri içeren toplamda üç paket kazanabilirler. Daha fazla canavar ve oyun bilgisi ileride paylaşılacak.

Monster Hunter World: Iceborne, 6 Eylül 2019’da PlayStation 4 ve Xbox One için satışta olacak. devamındaki kış da PC versiyonu raflardaki yerini alacak.

E3 2019: Rage 2’nin Rise of the Ghosts Genişlemesi Bu Yıl İçinde Geliyor!