Netmarble’ın İlk Konsol Oyunu: Seven Knights: Time Wanderer Netmarble’ın İlk Konsol Oyunu: Seven Knights: Time Wanderer
Netmarble’ın geliştirdiği ilk konsol oyunu Seven Knights: Time Wanderer çok yakında Nintendo Switch için çıkacak. Netmarble’ın İlk Konsol Oyunu: Seven Knights: Time Wanderer

Netmarble’ın Nintendo işbirliğiyle yayınlayacağı ilk konsol oyunu Seven Knights: Time Wanderer çok yakında Nintendo Switch için çıkacak.

Netmarble, gerçekleştirilen Nintendo Direct canlı yayınının ardından, Nintendo Switch için ilk oyunu olan Seven Knights: Time Wanderer’ı duyurdu.

Seven Knights mobil oyununu temel alan gerçek zamanlı ve tur tabanlı bir RPG olan Time Wanderer, yeni kontroller ve savaş sistemleriyle konsol platformuna uyarlanıyor. Oyun, tek oyunculu RPG olarak mobil sürümünden farklı bir hikâye sunacak. Oyun, Nintendo eShop’dan dijital olarak yayınlanacak ve oyuncular hikâyede ilerleyerek karakterleri açabilecek.

Time Wanderer, Seven Knights’ın sekizinci üyesi, Sandy diye bilinen bilinçli bir kum saati nihai büyüsel ekipmanıyla donanımlı Vanessa’yı konu alıyor. Oyunda Vanessa, evine sağ salim dönebilmek için mobil oyunun temel üyelerinin de katıldığı bir maceraya çıkıyor.

Diablo 4 Beklerken Ne Oynamalı?