Netmarble’dan Yeni Bir Oyun: Magic: ManaStrike! Netmarble’dan Yeni Bir Oyun: Magic: ManaStrike!
Netmarble, Wizards of the Coast işbirliğiyle Magic: The Gathering için yaptığı ilk oyunu olan Magic: ManaStrike’ı duyurdu. Netmarble’dan Yeni Bir Oyun: Magic: ManaStrike!

Netmarble, Wizards of the Coast işbirliğiyle Magic: The Gathering için yaptığı ilk oyunu olan Magic: ManaStrike’ı duyurdu.

Oyunun resmi tanıtımı, 13 – 17 Kasım 2019 tarihleri arasında Güney Kore’de düzenlenecek G-Star 2019 Fuarı’nda gerçekleşecek.

Netmarble Monster stüdyosu tarafından özel olarak geliştirilen Magic: ManaStrike, en sevilen büyüler ile Chandra Nalaar, Jace Beleren ve daha fazlasını yeni bir türde canlandıran senkronize bir mobil dövüş oyunu.

3D Magic deneyimi

Magic: ManaStrike, kullanıcı dostu arayüzü ile basit, taktik ve stratejik bir oyun sunuyor. Oyun, yoğun oyuncular arası (PvP) karşılaşmalarda rakipler arasında birçok özel stratejiyi ön plana çıkarıyor. Oyuncular, Magic: The Gathering oyununun orijinal büyüler ve karakterler evrenini yüksek kaliteli 3 boyutlu görsellerle tecrübe edebilecek.

Magic: ManaStrike nasıl oynanır?

Oyuncular, oyunun ilk aşamalarında onlara rehberlik eden ayrıntılı bir eğitim ile oyuna başlayacak. Magic’in beş ikonik renginden (Beyaz, Mavi, Siyah, Kırmızı veya Yeşil) birinde, önceden hazırlanmış bir kart destesi seçtikten sonra canlı rakiplere karşı savaşacaklar. Oyunda ilerledikçe yeni kartlar toplayacak ve birimlerini Magic: The Gathering’in derin yaratık kütüphanesinden esinlenerek, bireysel oyun tarzlarına ve stratejilerine uyacak şekilde geliştirebilecekler.

Magic: ManaStrike, ilk defa oynanması da dahil olmak üzere, ilk kez 14 – 17 Kasım 2019 tarihleri arasında Güney Kore’nin Busan kentinde gerçekleşecek bu yılki G-Star Fuarı’nda tanıtılacak.

Riot Games’den Yeni League of Legends Oyunları Geliyor!