Nintendo E-shop’ta Yeni Neler Var Nintendo E-shop’ta Yeni Neler Var
(Haber Bülteni) Nintendo eShop’ta yeni indirilebilecek oyunlar arasında;  Littlewood, Tales from the Borderlands, IMMORTALS FENYX RISING- Myths of the Eastern Realm, Monster Hunter Rise,... Nintendo E-shop’ta Yeni Neler Var

(Haber Bülteni)

Nintendo eShop’ta yeni indirilebilecek oyunlar arasında;  Littlewood, Tales from the Borderlands, IMMORTALS FENYX RISING- Myths of the Eastern Realm, Monster Hunter Rise, El Hijo – A Wild West Tale vb. var.

 

Yeni İndirilebilir Oyunlar

 

Littlewood (SmashGames):

Solemn’in engin dünyasını keşfedin. Büyülü Ormanlar, Hareketli Balıkçı Kasabaları ve Karanlık Madenci Mağaraları ziyaret edilecek birkaç yerden bazıları.

Kasabalılarla tanışın ve onları şehrinizde kalmaya ikna edin. Yapılacaklar Listesi ile şehrinizi özelleştirin: -Dünyanın dört bir yanında bulunan nadir öğeleri ve malzemeleri toplayın ve bunları satmak ve işlemek için şehrinize geri getirmek-Odun keserek, cevher çıkararak, nehirlerde ve göletlerde balık tutarak malzemeleri toplamak-Yeni Kasabalılarla tanışarak inşa edilecek yeni yapıların kilidini açmak-Kasaba halkının isteklerini yerine getirmek. (Bazıları daha yüksek bir rakımda yaşamak isteyebilir, bazıları ise ağaçlarla ve suyla çevrili olmak isteyebilir.)  Başka ne yapabilirsiniz? Toplama: İster meyve toplayın ister yabani ot toplayın, toplama beceriniz seviye atlar! Bu yeteneğin kilidini açmak için Toplayıcı Eldiveni gereklidir.Madencilik: Toplayacak parlak cevherler arayın ya da nadir materyaller keşfedinAğaç kesme: Kasabanın her yerinde çıkan ağaçlar ve molozların doğranması gerekiyor! Ahşap, yeni yapılar ve mobilyalar inşa etmek için gerekli bir malzeme

 

 

Tales from the Borderlands (Take-Two Interactive):

Borderlands evreninde sevilen, seçim odaklı macera oyunu şimdi Nintendo Switch’te! Borderlands 2 ve Borderlands 3 olayları arasında geçen Tales from the Borderlands, açgözlülükten doğan bir macerada güvenilmez iki anlatıcıyı takip ediyor. Seçimleriniz bu hikayeyi benzersiz bir şekilde size ait olacak şekilde şekillendiriyor. 

 

Monster Hunter Rise  (CAPCOM):

Monster Hunter Rise’da istediğiniz yerde, istediğiniz zaman ava çıkın! Bu aksiyon RPG oyununda antik Japonya’dan esinlenilmiş geniş arazileri özgürce keşfedin, vahşi canavarları tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte öldürün ve ganimetinizden güçlü silahlar ve zırhlar oluşturun. Korkunç bir efsane canavarının görülmesi, Kamura Köyü’ne kaos getirme tehdidinde bulunan feci bir olayın geri dönüşüne işaret eder. Köyün yaşlılarının ve yerel halkın yardımıyla, avlanma becerilerinizi geliştirmeli ve bu barışçıl yerleşimi bir canavar saldırısından kurtarmalısınız. 

 

 

Overcooked! All You Can Eat (Team17):  Overcooked, ilk kez çevrimiçi çok oyunculu oyun modu ile geliyor. Hem orjinal hem de çevrimiçi olmak üzere her iki oyun da çarpıcı, geliştirilmiş görsellerle bir üst seviyeye taşınıyor.    

El Hijo – A Wild West Tale (HandyGames):

Macera, bir çiftçi ve oğlunun çiftliklerinin haydutlar tarafından saldırıya uğramasıyla başlıyor. Anne, çocuğu korumak için tenha bir manastıra bırakmaya karar verir. Ancak, çocuk buradan kaçma planları yapar ve annesini bulmak için yola çıkar. 

 

 

Kosmokrats (Modern Wolf): 

Drone’nuzu uçurun, yeni arkadaşlar edinin, votka için ve bir ütopya inşa edin. Güçlü uzay filonuzla kendi hikayenizi yazın.İnsanlığın kaderi size bağlı… 

 

 

STORY OF SEASONS: Pioneers of Olive Town (Marvelous Europe):  

Büyükbabanız ve arkadaşları tarafından kurulmuş, huzurlu bir topluluk olan Olive Town’a hoş geldiniz. Artık onun çiftliğini siz devraldığınıza göre, onun mirasını devam ettirmek de sizin göreviniz. STORY OF SEASONS serisinin bu yepyeni bölümünde ekin, hayvanlar yetiştirin, ilişkiler kurun ve yeni topraklarınızın sakinleriyle tanışın.  

 

Genesis Noir (Fellow Traveller):

Oyunu, diğer kozmik varlıklar- Miss Mass ve Golden Boy- ile aşk üçgenine yakalanmış  olan No Man olarak oynuyorsunuz. İlişkiniz acı bir yüzleşmeye dönüştüğünde, kıskanç bir tanrı tarafından ateşlenen bir silah sesine tanık olacaksınız – diğer adıyla Büyük Patlama. Genişleyen evrene atlayın ve yaratılışı engellemenin veya yok etmenin ve sevginizi kurtarmanın bir yolunu arayın.      

 

Funimation:

Funimation’da Japonya’nın anime koleksiyonuna ait yüzlerce şovu, İngilizce dublajlı ve altyazılı olarak izleyin. Filmler, OVA’lar, ekstralarla dolu kütüphanemizi HD olarak ve My Hero Academia, Fruits Basket, Black Clover, Attack on Titan gibi en popüler şovları keşfedin.  

 

Yeni İndirilebilir İçerik (DLC): 

IMMORTALS FENYX RISING – Myths of the Eastern Realm (Ubisoft): 

Yunan tanrılarını karanlık bir lanetten kurtarma görevini Fenyx olarak oynayın. Mitolojik canavarlarla savaşın, tanrıların efsanevi güçlerinde ustalaşın ve çağlar boyunca destansı bir savaşta Yunan mitolojisindeki en ölümcül Titan Typhon’u yenin.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.