Nintendo Eshop’ta Bu Hafta Nintendo Eshop’ta Bu Hafta
(Haber Bülteni)                       Nintendo eShop’ta bu hafta indirilebilecek yeni oyunlar arasında;  Apex Legends, Crash Bandicoot 4: It’s About Time, Cyanide & Happiness –... Nintendo Eshop’ta Bu Hafta

(Haber Bülteni)                      

Nintendo eShop’ta bu hafta indirilebilecek yeni oyunlar arasında;  Apex Legends, Crash Bandicoot 4: It’s About Time, Cyanide & Happiness – Freakpocalypse ve ön siparişte ise SaGa Frontier Remastered var. Ayrıca, Super Mario Bros’un 35. Yıldönümüne özel, Paper Mario: The Origami King, Super Mario Odyssey  ve Süper Mario Maker 2’de 11-21 Mart tarihleri arasında %35 indirim var.    

 

Yeni İndirilebilir Oyunlar

Apex Legends (Electronic Arts):

Apex Legends ücretsiz Battle Royale nişancı oyununda, efsanevi karakterlerin güçlü yetenekleri ile şöhret için savaşın. Oyun 10 Mart’tan itibaren oynanabilir.

 

 

Crash Bandicoot 4: It’s About Time (Activision):

Neo Cortex ve N. Tropy tekrar geri döndüler. Crash ve Coco, dört Kuantum Maskesini yeniden birleştirerek ve gerçekliğin kurallarını esneterek günü kurtarmak için buradalar. Oyun 12 Mart’tan itibaren oynanabilir.

 

Cyanide & Happiness – Freakpocalypse (Serenity Forge):

Oyunu, Coop “Go Away, Weirdo” McCarthy olarak oynuyorsunuz ve tek yapmak istediğiniz dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek. Sorun şu ki: Kimse senden hoşlanmıyor, okul berbat, bir balo randevusu bulamıyorsun, herkes sana zorbalık ediyor (öğretmenleriniz dahil). Liseden canlı kurtulabilecek misiniz? Bu oyunun adı neden Freakpocalypse? Cyanide & Happiness evrenindeki her şeyle onuşarak ve dokunarak bu soruların ve daha fazlasının yanıtlarını bulun. Oyun 11 Mart’tan itibaren oynanabilir.

Yeni Ön-Sipariş:  SaGa Frontier Remastered (SQUARE ENIX) Oyun 11 Mart’tan itibaren ön siparişte.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.