PUBG’ye Cross-Play İmkanı Geldi! PUBG’ye Cross-Play İmkanı Geldi!
Cross Network Play PlayStation 4 ve Xbox One üzerindeki PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’a (PUBG) eklendi. Ayrıntılar haberimizde. PUBG’ye Cross-Play İmkanı Geldi!

PUBG Corp. yaptığı bir duyuru ile, Cross Network Play’in PlayStation 4 ve Xbox One üzerindeki PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’a (PUBG) eklendiğini açıkladı.

Daha büyük bir oyuncu havuzunun kilidini açacak olan Cross Network Play konsol oyuncuları için daha kısa bekleme süreleri sağlayacak ve daha birleşik bir oyunu deneyimi yaratacak. Cross Network Play öncelikle Eylül ayının sonunda açık test sunucusunda yayınlanacak. Ardından Ekim ayının başında esas sunucuda başlatılacak.

Cross Network Play’e ek olarak, daha hızlı konsol güncellemeleriyle bütünsel bir deneyim oluşturma yolunda bir adım daha atılıyor. Konsol oyuncuları artık PC versiyonu çıktıktan sonraki iki hafta içinde güncellemelere kavuşacak. Konsol için 27 Ağustos’ta yayımlanacak PUBG SEASON 4 ile başlayacak bu yenilik ile oyundaki tüm güncellemeler bütün platformlarla eşit hale gelecek.

SEASON 4, oyunun ilk ve en ikonik haritasına çarpıcı bir görünüm kazandıran Erangel Görsel Güncelleştirmesi de içerisinde bulunacak. Klasik harita şimdi yeni bina stilleri, daha gerçekçi manzaralar ve arazi, adanın tarihi ile ilgili ipuçları ve haritadaki bazı değiştirilmiş alanlar ile oyuncuların daha önce hiç olmadığı gibi savaş alanlarını keşfetmelerini sağlıyor.

PUBG MOBILE LITE Türkiye’ye Giriş Yaptı!