PUBG Güncelleme 5.2 ile Vikendi Güncellemesi Geliyor! PUBG Güncelleme 5.2 ile Vikendi Güncellemesi Geliyor!
PUBG Güncelleme 5.2, Çivi Kapanı, Yol Noktası Sistemi ve Vikendi’de bazı dengeleyici güncellemeler getiriyor. PUBG Güncelleme 5.2 ile Vikendi Güncellemesi Geliyor!

PUBG Güncelleme 5.2, Çivi Kapanı, Yol Noktası Sistemi, Vikendi’de bazı dengeleyici güncellemeler ve PUBG Labs ile içeriği test etmek için yeni seçenekler sunuyor.

Bu güncellemede, oyuncular yeni eklenen Çivi Kapanı’nı yerleştirerek araç saldırılarının önüne geçebilecekler. Ayrıca Vikendi birçok iyileştirme ve değişiklik sunuyor. Daha savunulabilir keskin nişancı pozisyonları için birçok binanın pencereleri azaltıldı. Küçük şehirlerde daha fazla görüş alanı için bazı binalar ve molozlar kaldırılırken, trafiğin yoğun olduğu alanlardaki duvarlar, ağaçlar ve kayalar taşıtların daha iyi manevra yapabilmeleri için temizlendi.

PC oyuncuları ve takım arkadaşları artık Yol Noktası sistemi ile stratejilerini, rotalarını ve yönlerini daha iyi planlayabilirler. Artık son çembere kadar rotanızı tamamlamak için birden fazla rota noktası işaretlenebilecek.

Yeni güncelleme PUBG Labs ile deneysel içeriği test etmek için yeni bir yol da ekliyor. Labs, topluluğun battle royale etrafındaki olasılıkları daha fazla araştırmasını sağlayacak deneysel sistemler ve oyun modları içerecek.

Güncelleme 5.2, 20 Kasım’da PC canlı sunucularında ve 26 Kasım’da konsol canlı sunucularında erişilebilir olacak. Tüm yama notları burada.

Wolfenstein: Youngblood 1.0.7 Güncellemesi Yayınlandı