PUBG Güncelleme 5.2 PC Platformunda Yayınlandı PUBG Güncelleme 5.2 PC Platformunda Yayınlandı
PUBG Güncelleme 5.2, Çivi Kapanı, Vikendi yenilikleri ve daha fazlasıyla PC platformunda yayınlandı. Ayrıntılar haberimizde. PUBG Güncelleme 5.2 PC Platformunda Yayınlandı

PUBG Güncelleme 5.2, Çivi Kapanı, Vikendi yenilikleri ve daha fazlasıyla PC platformunda yayınlandı.

Artık oyuncular köprü kamplarını bir üst seviyeye çıkarabilir veya yeni eklenen Çivi Kapanı ile uzun ve dar yollardaki kaçışlarını koruyabilirler. Bu çivili sürprizleri, lastiklerinin hızlı ve etkili bir şekilde patlaması için yaklaşmakta olan bir aracın gideceği yola yerleştirin. Tüm savaş alanlarına yayılan çivi kapanlarının her biri yalnızca tek bir aracı etkiler ve bir kez yerleştirildikten sonra tekrar kaldırılamaz.

Vikendi’nin karlı yamaçlarında da bazı güncellemeler oluyor. Vikendi’nin önemli konumlarından birçoğunda, harita navigasyonunu ve eşleşme akışını iyileştirmek için bazı yenilikler yapıldı. Oyunu geliştirmek için bazı binalar kaldırıldı veya değiştirildi. Yüksek binalardan elde edilen görüş alanı yapısal değişikliklerle düzeltildi.

Takım kaderinin sorumluluğunu almak isteyen oyuncular, artık Yol Noktası sistemini kullanabilirler. Haritanız açıkken, belirli alanları ekibinizin takip edebilmesi için haritaya dört adet yol noktası yerleştirebilirsiniz.

5.2 Güncellemesi şimdi PC sunucularında yayında ve önümüzdeki hafta konsollara geliyor.

Tüm yama ayrıntıları burada.

Hearthstone: Battlegrounds’a Yenilikler Gelmeye Başladı!