PUBG MOBILE 0.16.5 Güncellemesi Yeni Oyun Modunu Getiriyor! PUBG MOBILE 0.16.5 Güncellemesi Yeni Oyun Modunu Getiriyor!
PUBG MOBILE, 0.16.5 güncellemesi ile yeni Hakimiyet oyun modunu, yeni Arena haritasını ve daha fazlasını sunuyor. PUBG MOBILE 0.16.5 Güncellemesi Yeni Oyun Modunu Getiriyor!

PUBG MOBILE, bugün gelen 0.16.5 güncellemesi ile oyun severlere yeni Hakimiyet oyun modu, yeni Arena haritası, yeni bir araç, Royale Pass 11. Sezonu: Yarın Operasyonu ve daha fazlasını sunuyor.

PUBG MOBILE 0.16.5 içerik güncellemesi, 9 Ocak’tan itibaren ücretsiz olarak App Store ve Google Play üzerinden oyunculara sunuldu.

Oyuncular, yeni Arena haritası “Şehir”e girip, mavi veya kırmızı takımdan birini seçerek 4’e 4 yarışacak ve üsleri ele geçirmeye çalışacak. Oyun başladıktan sonra rastgele bir üs aktif olacak. Bu üs bir takım tarafından ele geçirildikten sonra bir sonraki üs aktif hale gelebilecek. Toplam 3 üsten ilk 2’sini kazanan takım, maçın galibi olacak. Oyuncular, arka sokak savaşlarında öne geçmek ve rakiplerini yenmek için Süper Silah Kasalarından yararlanacak.

Oyunculardan gelen geri bildirimleri dinleyerek iyileştirmeler yapan PUBG MOBILE, bu sefer silah eğitimi taleplerine cevaben Depo haritasının orijinal halini yeniledi ve Arena Eğitim haritasına dönüştürdü. Bu yeni haritada oyuncular kendi mühimmatlarından kullanmak yerine yerden istedikleri silahı alıp pratik yapabilecek.

Ayrıca bu yeni oyun modu ve yeni haritalara ek olarak oyuncular, “Yarın Operasyonu” temalı Royale Pass 11. Sezonda yeni görevleri yaparak yeni ödüller ve fütüristik giysileri kazanabilecekler.

0.16.5 içerik güncellemesiyle PUBG MOBILE’a şunlar da ekleniyor:

  • Hafif Kar Aracı – Klasik modda sadece Vikendi haritasında bulunan bu yeni araç, 2 kişiye kadar alabiliyor. Orijinal Kar Aracı’na göre daha hızlı ve daha kolay hareket ederken, daha kolay hasar da alabiliyor.
  • Silah Dengelemeleri – Groza’nın Takım Arena modundaki tek atış hasarı 48’den 45’e düşürüldü
  • Sezon Özeti – Yeni sezon başladıktan sonra oyuncular, Sezon Özeti sayfasında önceki sezondaki istatistikleri ve öne çıkanları görüntüleyebilecekler.
  • Royale Pass İyileştirmeleri – Takım Arena ve Payload modunda daha fazla ödül sunan yeni çoklu seçenekli görevler eklendi. Görev rehberleri ve görüntüler de iyileştirildi.
  • Güvenlik özellikleri, indirme durum tuşları vb. gibi ek güncellemeler getirildi.

PUBG MOBILE, App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

DOOM ve DOOM II Güncellenerek 60 FPS Oldu!