PUBG MOBILE LITE Türkiye’ye Giriş Yaptı! PUBG MOBILE LITE Türkiye’ye Giriş Yaptı!
PUBG MOBILE LITE, artık Türkiye’deki oyuncular tarafından da Google Play Store’dan indirilip oynanabilecek. PUBG MOBILE LITE Türkiye’ye Giriş Yaptı!

PUBG MOBILE’ın daha hafif varyantı olan PUBG MOBILE LITE, artık Türkiye’deki oyuncular tarafından da Google Play Store’dan indirilip oynanabilecek.

Unreal Engine 4 kullanan bu PUBG MOBILE sürümü, oyunun deneyiminden ödün vermeden daha az belleğe sahip cihazlarla uyumlu olacak. PUBG MOBILE LITE, 60 oyuncu için hazırlanmış daha ufak bir haritaya sahip. Bu da PUBG oyun tarzını korurken 10 dakika sürerek daha dinamik karşılaşmalar ortaya çıkartacak. LITE sürüm, yalnızca 400 MB’lık kurulum paketine sahip ve 2 GB belleğin altındaki cihazlar için tasarlanmış durumda.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

İlkbahar ve Sonbahar olmak üzere iki döneme ayrılan ve toplam 2,5 milyon dolar ödül havuzuna sahip olan PUBG MOBILE Club Open 2019 turnuvasının İlkbahar Global Finalleri de tamamlandı. Çin’den katılan TOP ESPORTS takımı, 15 rakibini geride bırakarak birinci oldu ve 180 bin dolarla BAPE x PUBG MOBILE şampiyonu giysilerini kazandı. TOP ESPORTS’un 344 puan alarak şampiyon olduğu etkinlik, mobil e-spor tarihindeki en büyük turnuva olma özelliğini de kazandı.

Fortnite 10. Sezonu M.E.K.A.’larla Birlikte Başladı!