Rainbow Six Siege’e Cadılar Bayramı Modu: Doktor’s Curse Rainbow Six Siege’e Cadılar Bayramı Modu: Doktor’s Curse
Ubisoft, Rainbow Six Siege'e Cadılar Bayramına özel bir mod ekledi: Doktor's Curse. Ayrıntılar haberimizde. Rainbow Six Siege’e Cadılar Bayramı Modu: Doktor’s Curse

Ubisoft, Rainbow Six Siege’e Cadılar Bayramına özel bir mod ekledi: Doktor’s Curse.

6 Kasım’a kadar oynanabilecek olan Doktor’s Curse modunda 5v5 olarak ‘saklambaç’ oynuyor oyuncular. Modda bilindik saldırı ve savunma mekanizmaları var ancak her iki taraf da yalnızca belli karakterleri seçebiliyor.

Savunmacıların elinde bir silah bulunmuyor; amaç kaçmak. Kaçmaya çalışırken tuzaklar hala kullanılabilir durumda ve zor durumlarda görünmez olup tüyme imkanı da mevcut.

Saldıranlar ise seçebildikleri 3 operatörle savunmacıları yakalayıp baltayla öldürmeye çalışıyor. Saldırı tarafında Jackal, Lion ve Pulse operatörlerinin seçilebilir olması savunmacıların işini epey zorlaştırıyor.

Etkinlik sırasında Doktor’s Curse Collection eşyaları da kazanılabiliyor. Smoke, Kapkan, Frost, Lesion, Ela, Doc ve Bandit için kullanılabiliyor bu eşyalar. Ayrıca her oyuncuya bir etkinlik şerefine bir adet ücretsiz paket veriliyor. Etkinlik haritasında 20 kill’e ulaşanlar 2 paket daha kazanabiliyor.

Battlefield 5 – War in the Pacific Fragmanı Yayınlandı!