Rainbow Six Siege – Operation Void Edge Yayınlandı! Rainbow Six Siege – Operation Void Edge Yayınlandı!
Ubisoft, Tom Clancy's Rainbow Six Siege 5. Yılının ilk sezonu olan Operation Void Edge'in PlayStation 4, Xbox One ve PC'de çıktığını duyurdu. Rainbow Six Siege – Operation Void Edge Yayınlandı!

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 5. Yılının ilk sezonu olan Operation Void Edge’in PlayStation 4, Xbox One ve PC’de çıktığını duyurdu.

Operation Void Edge oyuna iki yeni operatör ekliyor; Hollandalı Iana ve Ürdünlü Oryx. Ayrıca Oregon haritası da oynanabilirliği geliştirmek için tamamen elden geçirildi. Son olarak Ash için Lara Croft’a dayanan yeni bir set geldi.

Year 5 Pass sahipleri yeni operatörlerle hemen oynayabilirken, geri kalan oyuncular 17 Mart’tan itibaren Nam veya R6 Kredilerini kullanarak bu Operatörleri açabilecekler.

Oregon harita yenilemesi de dahil olmak üzere ek sezonluk yeni içerikler tüm oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor.

PUBG Mobile’ın Son Güncellemesi Zorlu Modu Geri Getiriyor

Yeni operatörler:

  • Iana — İkiz Çoğaltıcı ile uzaktan holografik kopyasını kontrol eden Hollandalı yeni saldırı operatörü. Çoğaltıcı mevzilendirildiğinde, çok az kötü sonuçla veya bir sorun çıkarmadan keşif yapabiliyor. Iana’nın kendisi gibi hareket edebiliyor ve ses çıkarabiliyor. Ancak ikincil cihazları kullanamıyor, ateş edemiyor veya yakın saldırıda bulunamıyor. Çoğaltıcı bir zaman sınırlamasına sahip olmakla birlikte herhangi bir zamanda içinden çıkılabiliyor. Çoğaltıcı, Iana’nın rakiplerini kandırmak veya bilgi toplamak amacıyla kullanılıyor. İkiz Çoğaltıcı eğer bir savunma operatörü tarafından tespit edilir ve yok edilirse, Iana’ya yok edenin yerini bulmasında yardımcı olabiliyor. Ancak bu durum, rakiplere yeniden konumlanmaları için birkaç saniye verecektir.
  • Oryx — Bu Ürdünlü savunmacının özel kabiliyeti Remah Atılımı. Hızı, etkin bir şekilde dolaşmasına ve kısa mesafeleri çok çabuk bir şekilde kat etmesini sağlıyor. Rakipleri yere devirmek için de kullanılabiliyor. Oryx, yıkılabilir duvarlardan da geçerek geniş bir açıklık oluşturabiliyor. Ancak bu şekilde Remah Atılımı her kullanıldığında kendine hasar veriyor. Ek olarak Oryx, açık kapaklarla etkileşimde bulunma konusunda eşsiz bir yeteneğe sahip. Hızlı bir rotasyon için hemen tırmanabiliyor, göz atmak veya doğru anı beklemek için kenara asılı kalabiliyor. Asılı olduğu sürece yukarı çıkmanın çok tehlikeli olduğunu görürse geri inmeyi de tercih edebiliyor.

Harita yenilemeleri gelmeye devam ediyor ve Operation Void Edge ile sıra Oregon’a geldi. Güncellenmiş bir görünümle, çoğu alan daha açık hale gelip yapılandırılmış durumda. Ayrıca yeni erişim ve dönüş noktaları da var. Büyük Kule şimdi doğrudan Mutfak’a bağlanıyor ve bodrum katından zemin kata çıkan yeni bir alan var. Bazı kapılar da kaldırılmış durumda.

Diğer güncellemeler şöyle:

  • Barikat molozu tutarlılığı: Bir silah veya yakın saldırı ile bir barikatı kısmen kırmak artık çok daha küçük boşluklar oluşturacak.
  • Dron dirilmesi: Dron artık her zaman oyuncunun dirilmesi için ilk operatörünü seçtiği bina ile aynı tarafta ortaya çıkacak.
  • Oyuncu Merkezi Değişiklikleri: ‘Oyna’ bölümü yenileniyor.
  • Lesion ve Twitch değişiklikleri: Lesion artık GU Mayınlarını engellerden göremeyecek ve karşıt bir operatör bir mayına bastığında, artık ön hasar almayacak. Ancak, her tık için hasar 4’ten 6’ya çıkarıldı. Twitch tarafında, Şok Dronu şimdi üç atışla başlayacak, ancak bir bekleme süresi olacak. Ateşleme gücü de 1 puanlık hasara düşürüldü.
  • Operatörler için fiyat düşüşü: Mira ve Jackal’ın fiyatları şimdi 10.000 Nam veya 240 R6 Kredisi olacak, Lion ve Finka’nın 15.000 Nam veya 350 R6 Kredisi, Mozzie ve Gridlock’un ücretleri ise 20.000 Nam veya 480 R6 Kredisi olacak.
  • Void Edge silah kaplamaları: Bu sezon üç yeni sezonluk silah kaplaması sunulacak. İlk olarak, Sabre Carbe. İkincisi, Clog Dance ve üçüncüsü River Scale.
  • Year 5 Pass: Year Pass, altı yeni Year 5 operatörü ve onlar için altı yeni özel başlık ve üniforma erişimini içeriyor. Oyuncular her zamanki gibi aynı VIP avantajlarına sahip olacaklar. Year 5 Pass’larını yenileyen Year 4 Pass sahiplerine teşekkür hediyesi olarak 600 R6 Kredisinin yanı sıra 2 Efsanevi ve 3 Epik Alfa Paketi sunuluyor.
  • Ash: Ash için Lara Croft temalı yeni bir elit set eklendi.

Ücretsiz Battle Royale Call of Duty: Warzone Bugün Yayınlanıyor!