Rainbow Six Siege Yeni Etkinlikle Oyuncuları Vahşi Batı’ya Götürüyor! Rainbow Six Siege Yeni Etkinlikle Oyuncuları Vahşi Batı’ya Götürüyor!
Ubisoft, Rainbow Six Siege Showdown etkinliğiyle Vahşi Batı temasını oyuna monte ediyor. Ayrıntılar haberimizde. Rainbow Six Siege Yeni Etkinlikle Oyuncuları Vahşi Batı’ya Götürüyor!

Ubisoft, Rainbow Six Siege Showdown etkinliğiyle Vahşi Batı temasını oyuna monte ediyor. 2 – 16 Temmuz tarihleri arasında sürecek olan Showdown ile R6 oyuncuları Vahşi Batı temalı yeni haritada altınlar için mücadele edecek.

Sınırlı sayıda operatörün kullanılabildiği etkinlik, oynanışı da biraz değiştiriyor. Operatörlerin kendi silahlarını kullanamadığı Showdown’da yalnızca Vahşi Batı’dan gelen bir pompalı tüfek ve tabanca yer alıyor. Ayrıca raunt başlarında klasik hazırlanma ve hedefi bulma aşamaları da bulunmuyor etkinlikte.

3v3 olarak oynanan modda ayrıca Ash, Glaz, Capitao, Twitch, Maverick, Caveira, Maestro, Rook, Alibi ve Kaid için çeşitli Western temalı kozmetikler kazanılabiliyor.

10. Rainbow Six Pro League Sezonu Acer Predator ile Yenileniyor!