Red Dead Online Büyük Bir Güncellemeyle Betadan Çıkıyor Red Dead Online Büyük Bir Güncellemeyle Betadan Çıkıyor
Rockstar, epeydir beta aşamasında geliştirmeye devam ettiği Red Dead Online için büyük bir güncelleme yayınladı. Red Dead Online Büyük Bir Güncellemeyle Betadan Çıkıyor

Rockstar, epeydir beta aşamasında geliştirmeye devam ettiği Red Dead Online için büyük bir güncelleme yayınladı.

Red Dead Redemption 2’nin online kolu olan Red Dead Online için yayınlanan yeni güncelleme, oyuna yeni co-op hikaye görevleri, Free Roam etkinlikleri, dinamik olaylar ve poker masaları geliyor.

Yeni güncellemenin en önemli yeniliği, daha önce söz verilen Offensive ve Defensive modlar. Artık oyuncular nasıl oynamak istiyorlarsa ona göre bir mod seçebilecekler. Saldırganlıktan çekinmeyenler Offensive olabilirken PvP yerine etrafını keşfetmek isteyenler Defensive olabilecek. Bununla beraber oyuna gelen yeni bir “düşmanlık” sistemi de entegre ediliyor. Bu sistemle, fazla saldırgan davranan oyuncular diğerlerine görünecek ve böylece bu tür oyunculara karşı hazırlıklı olunabilecek.

Öte yandan, güncellemeyle birlikte oyunun hikayesinden tanıdık yüzler de Red Dead Online’ın yeni Free Roam görevlerinde karşımıza çıkıyorlar. Yeni Land of Opportunities görevleriyse Gunslinger yolunu seçenlerle Outlaw yolunu seçenlere farklı fırsatlar sunuyor. Beş oyuncuya birden meydan okuyabileceğiniz yeni poker masaları da güncellemenin getirdiği güzelliklerden.

Rockstar, oyunun uzun bir süre daha güncellemelerle destekleneceğinin altını çiziyor.

Fortnite 9. Sezonu Haritadaki Değişikliklerle Başladı!