Riot Games’in FPS Oyununun Adı Valorant! Yaz Aylarında Geliyor! Riot Games’in FPS Oyununun Adı Valorant! Yaz Aylarında Geliyor!
Riot Games, "Project A" kod adıyla bilinen ve PC için geliştirilen taktiksel FPS oyununu duyurdu: Valorant. Riot Games’in FPS Oyununun Adı Valorant! Yaz Aylarında Geliyor!

Riot Games, “Project A” kod adıyla bilinen ve PC için geliştirilen taktiksel FPS oyununu duyurdu: Valorant.

Bugüne dek “Project A” kod adıyla bilinen ve oynaması ücretsiz olan Valorant’ta beşer oyuncudan oluşan iki takım, saldıranların savunuculara karşı olduğu 24 turda mücadele ederek tur tabanlı silahlı çatışmaları kazanmaya çalışıyor.

Oyuncular Valorant’ta dünyanın farklı köşelerinden gelen ajanlardan oluşan doğa üstü bir ekip arasından seçim yapacak. Her bir ajan, özel yetenek setlerine sahip olacak.

Rainbow Six Siege | 5. ve 6. Yıl Çok Daha İyi Olacak!

Özel hile tespit sistemi

Riot Games, Valorant için çok iyi bir teknik arka plan desteği sağlanacağını söylüyor. Buna ilk günden itibaren tüm oyuncular için ücretsiz 128-tick sunucular, keskin vuruşları işleyebilmesi için özel olarak üretilmiş bir ağ programlaması (netcode), sunucu yetkisi altındaki oyun mimarisi ve özel bir anti-hile (anti-cheat) sistemi dahil.

Valorant, 2020 yazında dünya çapında pek çok ülkede ücretsiz olarak oynanabilecek.

OYUN YOK OYUN! DOOM ETERNAL GELENE KADAR NE OYNASAM?