Samsung ve Epic Games’den Fortnite Oyuncularına Özel ‘Sedef Kıyafet’ Samsung ve Epic Games’den Fortnite Oyuncularına Özel ‘Sedef Kıyafet’
Samsung - Epic Games işbirliğiyle Galaxy cihaz sahiplerine Fortnite içinde özel bir ‘Sedef Kıyafet’ (Glow Skin) sunulacak. Samsung ve Epic Games’den Fortnite Oyuncularına Özel ‘Sedef Kıyafet’

Samsung – Epic Games işbirliğiyle Galaxy cihaz sahiplerine Fortnite içinde özel bir ‘Sedef Kıyafet’ (Glow Skin) sunulacak.

Sedef kıyafetin tasarımı, Galaxy Note10’un özel Ay Tozu Grisi renginden esinlenerek tasarlanmış. Sedef kıyafet, Samsung’un özel Fortnite içerikleri arasında yerini aldı. Sedef kıyafet daha fazla cihazda kullanımı da mümkün kılıyor.

2017’de çıkış yaptığından bu yana Fortnite tam bir fenomen haline geldi. Fortnite ile olan işbirliği, Samsung’a tek yetkili mağaza olma hakkı veriyor ve oyunun Android versiyonu sadece Galaxy Store’da ve Epic Games sitesinde satılıyor.

Galaxy Note10’un yapay zeka bazlı performans artırma işlevi Game Booster, oyun deneyiminizi optimize etmek için alışkanlıklarınızı ve çeşitli yayıncıların verilerini analiz ediyor. Game Booster ayrıca grafik yoğun RPG meraklılarına daha iyi grafik ve çerçeve oranları sunmak için cihazı optimize edebiliyor. Uygulama, oyuncular için batarya performansını da yükseltiyor.

Galaxy Note10 ayrıca dünyanın en ince buhar odacığını içeriyor. Sadece 0.35t kalınlığındaki ince buhar odacığı, cihazın tasarımına sığarken aşırı ısınmanın neden olabileceği olumsuz durumları da önlüyor.

Samsung Galaxy Note 10 İncelemesi | Zirveyi Temsil Ediyor!