Star Citizen’dan Yeni Tanıtım Videosu Geldi Star Citizen’dan Yeni Tanıtım Videosu Geldi
Star Citizen'da gün geçmiyor ki yeni bir içerik, güncelleme gelmesin. Yenilenmiş FPS modu tanıtım videosu göz dolduruyor. Star Citizen’dan Yeni Tanıtım Videosu Geldi

Gamescom‘da gösterilen gezegene iniş oynanışı ile hayranlarına adeta çığlık attıran Star Citizen şimdi de oyunun FPS (First Person Shooter) kısmını bir video ile tanıttı.

Yine göz dolduran grafikleri ile içimizi hoplatan Star Citizen, FPS modunda da oldukça iddialı olacak gibi görünüyor. FPS modunda ilk başta kamerayı karakterin gözlerine yerleştirmişlerdi ancak alınan geri dönüşler doğrultusunda burada değişikliğe gidilmiş. Bir çok oyuncu mide bulantısı yaşadıkları yönünde uyarıda bulunmuşlar. Yapılan değişiklik ile birlikte hareket ederken kafa sallanma hissiyatı da ortadan kalmış görünüyor. Daha stabil bir görüş ve nişan alma imkanı sağlanmış durumda.

FPS modunun son halini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Tanıtımı gerçekleştirirken Port Olistar’da biraz ortalığı karıştırmak zorunda kalmışlar.

Bağımsız Oyun Firmasından Titanfall Benzeri Oyun Ascend DuyurulduSonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.