Star Wars: The Old Republic İçin Ücretsiz Genişleme Duyuruldu! Star Wars: The Old Republic İçin Ücretsiz Genişleme Duyuruldu!
Star Wars: The Old Republic için Onslaught isimli bir ücretsiz genişleme paketi duyuruldu. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Star Wars: The Old Republic İçin Ücretsiz Genişleme Duyuruldu!

Star Wars: The Old Republic için Onslaught isimli bir genişleme paketi duyuruldu.

Bütün abonelere ücretsiz olarak verilecek olan Onslaught genişlemesiyle Galactic Republic ve Sith Empire arasında yeniden alevlenen savaşın tam ortasına düşecek oyuncular. Genişleme oyuna iki yeni gezegen, yeni bir Flashpoint, yeni bir Operation ve yeni beceriler getirecek.

İki yeni gezegenden biri Onderon olacak. Burası vahşi ormanlarda vahşi yaban hayatının hüküm sürdüğü bir gezegen. Mek-Sha ise bir yakıt istasyonu. Burası, bir zamanlar Hutt’ların kontrol ettiği ancak şimdi bağımsız olan eski bir asteroid madeni. Biraz tehlikeli bir yere benzeyen Mek-Sha’da kaçakçılar, korsanlar, paralı askerler, tüccarlar ve mülteciler cirit atıyor.

Star Wars: The Old Republic – Onslaught genişlemesinin Eylül ayında yayınlanması bekleniyor. Yayınlanan ilk görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Hearthstone’un Rise of Shadows Genişlemesi Çıktı!