The Elder Scrolls Online – Harrowstorm DLC’si PC’de Yayınlandı! The Elder Scrolls Online – Harrowstorm DLC’si PC’de Yayınlandı!
The Elder Scrolls Online’ın yeni DLC’si Harrowstorm PC ve Mac için yayınlandı. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. The Elder Scrolls Online – Harrowstorm DLC’si PC’de Yayınlandı!

The Elder Scrolls Online’ın yeni DLC’si Harrowstorm PC ve Mac için yayınlandı. Böylece iç içe geçen hikayelerle bir yıl sürecek Skyrim’in Karanlık Kalbi hikayesi de resmi olarak başlamış oldu.

Sonraki bölüm Greymoor’a giden olayların yer aldığı bu DLC’de Unhallowed Grave ve Icereach adlı iki yeni zindanın yanı sıra 25. Güncelleme kapsamında ana oyuna gelen performans geliştirmeleri bulunuyor.

Harrowstorm, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 10 Mart’ta yayınlanacak.

Lineage 2: Revolution’dan 5 Oyuncuya 24 Ayar Altın Heykel!

Unhallowed Grave ve Icereach zindanları

Unhallowed Grave’de mezar soyguncuları ve yağmacılar eski mezar alanı Bangkorai’ye ulaşıyor ve yüzyıllardır orada hapis olduğuna inanılan kadim bir gücü ele geçirmeye çalışıyorlar. Oyuncular asırlardır unutulmuş bu yeraltı mezarlığına girerek yağmacıları buraya getiren sebepleri bulmaya ve iş işten geçmeden bu istilacıları boşa çıkarmaya çalışıyorlar. Ayrıntılar burada.

Skyrim’in kuzey sahilleri müthiş bir doğaüstü bir fırtınanın pençesinde ve görünüşe göre bu fırtına güçlü bir cadılar tarikatına yataklık eden bir adadan kaynaklanıyor. Oyuncular Icereach’e giderek bu cadıların karşısına çıkıyor ve onların bu fırtınaya yol açan ve tüm Skyrim’i tehdit eden ölümcül ayinlerine bir son vermeye çalışıyorlar. Ayrıntılar burada.

25. Güncelleme

Tüm ESO oyuncuları için yüklenme zamanlarını kısaltan, kare hızını arttıran ve başka iyileştirmeler getiren performans geliştirmeleri yayınlandı. Bethesda, bunun kare hızı geliştirme çalışmalarının ilk adımı olduğunu belirtiyor, dahası gelecekmiş.

Bu güncelleme ile ayrıca ESO oyun istemcisine devasa bir yama da geliyor. Bu revizyon ile oyunun indirme, yama ve kayıt özellikleri de baştan sona değişiyor ve ESO’nun diskte tuttuğu yer önemli ölçüde azalıyor. 25. Güncelleme yayınlandığında tüm ESO oyuncularının oyun istemcisini (launcher) tekrar indirip kurmaları gerekiyor. ESO’yu tekrar yükleyen oyuncular ödül olarak ücretsiz Crimson Torchbug dost hayvana sahip olacaklar.

Performans geliştirmeleri ve yol haritası hakkında ayrıntılı bilgi burada.

ESO’nun sonraki bölümü Greymoor Mayıs’ta PC/Mac ve Haziran’da konsollar için yayınlanacak. Greymoor’da oyuncular Nordların buzla kaplı ülkesini keşfederken çoktandır unutulmuş Blackreach mağarasına inecek.

WoW Classic’in Yeni Raid’i Blackwing Lair Oyuncuları Bekliyor