Titanfall 2 Titanlarıyla Tanışmak İster Misiniz? Titanfall 2 Titanlarıyla Tanışmak İster Misiniz?
Titanfall 2'de kullanacağınız Titanların nasıl göründüğünü yada neler yapabildiğini merak ediyor musunuz? Detaylar haberin devamında. Titanfall 2 Titanlarıyla Tanışmak İster Misiniz?

Titanfall 2’de kullanacağınız Titanların nasıl göründüğünü yada neler yapabildiğini merak ediyor musunuz? Titanfall’ın devam oyununda aynı ilk oyunda olduğu gibi Titan adı verilen mech’leri kullanacağız. Yayımlanan yeni videoda ise oyunda gelecek olan altı farklı Titan’ın becerilerini görebiliyoruz. Yeni modeller ilk oyundan tamamen farklı olarak tasarlanmış.

İlk oyunun aksine tekli oyuncu moduda bulunan oyunda Jack Cooper adındaki bir askeri yöneteceğiz. BT-7274 isimli Titanın yardımıyla çeşitli görevleri yerine getireceğiz. Görevler ise birden fazla yol ile bitirilebilir olacak. Titanlar çeşitli modifikasyonlar sayesinde dış görünüşleri istenildiği gibi değiştirilebilecek. Titanfall 2 PC, Playstation 4 ve Xbox One için 28 Ekim tarihinde çıkış yapacak.

İyi seyirler.

Titanfall 2 İçin Yeni Video YayımlandıBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.