Ücretsiz Battle Royale Call of Duty: Warzone Bugün Yayınlanıyor! Ücretsiz Battle Royale Call of Duty: Warzone Bugün Yayınlanıyor!
Ücretsiz battle royale Call of Duty: Warzone bugün yayınlanıyor. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Battle Royale Call of Duty: Warzone Bugün Yayınlanıyor!

Ücretsiz battle royale Call of Duty: Warzone bugün yayınlanıyor. Modern Warfare’in bir parçası olarak geliştirilen bu mod, aynı zamanda ayrı bir oyun gibi indirilip oynanabilecek.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında cross-play desteğiyle çıkış yapacak olan Warzone, Modern Warfare’e sahip olan oyuncular için platforma göre 15 ile 22 GB arasında değişen bir güncelleme olarak yayınlanacak. Modu ayrı bir oyun olarak sıfırdan indirip oynamak isteyenlerse 83 ile 101 GB arasında değişen bir indirme boyutuyla karşı karşıya. Tabii hayatında ilk kez ücretsiz bir Call of Duty oyunu gören heyecanlı oyuncular için bu dosya boyutu önemsiz kalacaktır.

Call of Duty: Warzone, piyasadaki diğer battle royale oyunlarına benzer bir deneyim sunuyor. Oyuncular, üçerli takımlar halinde geniş bir haritaya iniş yapıp diğer takımlarla mücadele etmeye ve sürekli daralan zehirli gaz çemberinden kaçmaya çalışıyorlar. Amaç ise elbette en sona kalabilmek.

Bu arada Warzone’un içerisinde Plunder isimli ayrı bir mod daha yer alıyor. Oyuncular, Plunder modunda görevleri tamamlayarak ya da yağma ve hırsızlık yaparak en çok parayı toplamaya çalışıyorlar.

Verdansk isimli büyük bir haritayı mekan edinen Call of Duty: Warzone, oyunculara dağlık alanların, çeşitli su kaynaklarının, bir stadyumun, havaalanının ve hatta bir mezarlığın bulunduğu büyük bir oyun alanı sunuyor. Tabii ki bu büyük oyun alanı zehirli gaz çemberiyle sürekli daralıyor.

Bu arada, Warzone’un çok ilginç bir özelliği de bulunuyor. Oyunda ölmek, hemen ana menüye dönmek ya da takım arkadaşlarınızın da ölmesini beklerken sıkılmak anlamına gelmiyor. Warzone’da ölen oyuncular Gulag isimli bir alana gönderiliyor ve burada birebir kapışmalar yaşanıyor. Galip olan oyuncular oyuna geri dönebiliyor. Tabii öldükten sonra takım arkadaşlarınız oyun içi para birimiyle direkt geri getirebiliyor sizi, fakat Gulag çok daha eğlenceli görünüyor!

Call of Duty: Warzone bugün (10 Mart) PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında yayınlanıyor.

PGS Berlin: Avrupa Eleme Finallerinde İlk Sırayı Natus Vincere Aldı