Ünlü Anime Berserk, Black Desert Online’a Geldi! Ünlü Anime Berserk, Black Desert Online’a Geldi!
Berserk ile işbirliği gerçekleştiren Black Desert ekibi, oyunculara eğlenceli bir etkinlik sunuyor. Ayrıntılar haberimizde. Ünlü Anime Berserk, Black Desert Online’a Geldi!

Berserk ile işbirliği gerçekleştiren Black Desert ekibi, oyunculara eğlenceli bir etkinlik sunuyor. Ayrıca 27 Kasım 2019’a kadar devam edecek Balıkçılık Festivali ile özel ödüller kazanma şansı da var.

Japonya’da ün kazanmış Berserk animesi, bu hafta Black Desert Türkiye ve MENA dünyasına geliyor. Maceracılar, bu özel işbirliğiyle Berserk’in kurgusunu deneyimlerken yeni görevler ve ödüllerin sahibi olabilecek.

Zodd

Maceracılar, Berserk’in oyunda yer almasıyla birlikte bugünden itibaren karakterleri ve hikayeleri deneyimleme şansını yakalayacak. Maceracıların etkinlik süresince Valks’ın Tavsiyesi (+60) ve Beherit Kimya Taşı gibi ödülleri elde edebilecekleri mevcut görevleri tamamlarken, özel ödülleri kazanabilmeleri için Berserk temalı görevler, 4 Aralık 2019 tarihine kadar oyunda olacak. Animenin ana karakteri “Ölümsüz Zodd” 4 Aralık 2019’a kadar oyunda yer alacak. Maceracılar aynı zamanda Zodd’u alt ederken, Caphras Taşı Paketi, Beherit Kimya Taşı ve Altın Külçe gibi değerli eşyalar kazanabilecek. Ayrıca Maceracılar, etkinlik süresince hem kadın hem erkek karakterleri için yeni kostüm ve kaplamaları İnci Dükkanı’ndan alabilecek.

Festival devam ediyor

Balıkçılık Festivali bu hafta Maceraların özel ödülleri kazanabilmeleri için devam ediyor. 27 Kasım 2019’a kadar Velia, Heidel, Altinova, Valencia, Grána ve Duvencrune bölgelerinde balık tutanların, NPC satıcısına her biri 500 bin gümüşe satılan Yvrug balığı kazanma şansları daha yüksek olacak.

Bu hafta oyunda Black Friday etkinliğine de yer verilecek. Maceracılar, 27 Kasım 2019’a kadar indirimlerde pek görünmeyen İnci Eşyaları da dahil olmak üzere yüzde 70 indirim kazanabilme imkanı bulacak.

Rainbow Six Siege’de La Casa de Papel Etkinliği!