Valve’ın Auto Chess Sürümü Dota Underlords Betaya Girdi Valve’ın Auto Chess Sürümü Dota Underlords Betaya Girdi
Henüz geçtiğimiz ay resmi duyurusu yapılan Dota Underlords beta aşamasına geçti. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Valve’ın Auto Chess Sürümü Dota Underlords Betaya Girdi

Henüz geçtiğimiz ay resmi duyurusu yapılan Dota Underlords beta aşamasına geçti.

Sıra tabanlı bir strateji oyunu olarak oynanan Dota Underlords, popüler Dota 2 modu Auto Chess’in Valve tarafından geliştirilen ayrı bir sürümü. Beyaz Kule’yi ele geçirip yönetmeye çalıştığımız oyunda Dota evreninden farklı karakterlerle oluşturduğumuz destelerle savaşabiliyoruz.

PC ve mobilde oynanabilen Dota Underlords, çapraz platform desteği de sunuyor oyunculara. Dereceli bir oynanışa da sahip olan oyunda özel olarak oluşturulabilen lobilerle arkadaşlarımıza karşı eğlenceli maçlar da yapabiliyoruz.

Oyunun geçtiği yer olan Beyaz Kule’nin mağaza sayfasındaki açıklaması ise şöyle: “Kumar ve üçkağıtçılığın ana vatanı sayılan bu dikey metropol, Taş Salon ve Revtel’in hemen ötesinde yer alır. Kaçakçılar cenneti olarak da bilinen Beyaz Kule’de esnek ahlâk anlayışına sahip, eksantrik kişiler elinizi sallasanız çarpacak bolluktadır. Karteller, çeteler ve gizli tarikatlarla dolup taşmasına rağmen Beyaz Kule hiçbir zaman kaosa sürüklenmemiştir ve bunun tek nedeni Eeb Ana’dır. Pek çok kişinin saygısını, sevgisini kazanmaya muvaffak olmuş Eeb Ana ne yazık ki geçtiğimiz hafta bir cinayete kurban gitti. 

Kendisinin ölümünden sonra ise Beyaz Kule’nin yer altı dünyasında tek bir soru yankılandı: Şehri şimdi kim yönetecek?”

Dota Underlords Steam, Android ve iOS üzerinden oynanabilir durumda.

Monster Hunter: World – Iceborne’un Yeni Fragmanı Dondurucu!