Watch Dogs: Legion, Hafta Sonu Ücretsiz Watch Dogs: Legion, Hafta Sonu Ücretsiz
(Haber Bülteni)  Ubisoft, Watch Dogs: Legion‘ın 25-29 Mart tarihleri arasında Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC... Watch Dogs: Legion, Hafta Sonu Ücretsiz

(Haber Bülteni) 

Ubisoft, Watch Dogs: Legion‘ın 25-29 Mart tarihleri arasında Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC için Epic Games Store ile Ubisoft Store’da ücretsiz oynanabileceğini duyurdu.

Yakın gelecek Londra’sındaki her karakter hem tek oyunculu hem de çevrim içi modlarda Ücretsiz Hafta Sonu Denemesi sırasında örgütlenip oynanmaya hazır olacak. Oyuncular, tüm açık dünya etkinliklerine göz atabilecek ve aynı zamanda Londra Şehri ve Lambeth de dahil olmak üzere sekiz ilçenin yarısını keşfedebilecekler. Ayrıca oyuncular, Skye Larsen görevine kadar oyunun hikayesinde ilerleyebilecekler.

Devam etmek isteyen oyuncular, oyun ilerlemelerini kaydedebilecek ve Watch Dogs: Legion ile sezon kartı için belirli platformlarda indirimlerden yararlanabilecek.

  • Xbox: 23 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında Standart ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 indirim.
  • PlayStation: 24 – 31 Mart tarihleri arasında Standart ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve sezon kartında yüzde 25 indirim.
  • Windows PC için Ubisoft Store: 18 Mart – 9 Nisan tarihleri arasında Standart, Gold ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve de sezon kartında yüzde 25 indirim.
  • Windows PC için Epic Games Store: 25 Mart – 8 Nisan tarihleri arasında Standart, Gold ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve sezon kartında yüzde 25 indirim.
  • Stadia: 25 – 29 Mart tarihleri arasında Standart, Gold ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve sezon kartında yüzde 25 indirim.

 

 

Ayrıca Ubisoft, tüm Watch Dogs: Legion oyuncuları için ücretsiz çıkış sonrası içeriğin kullanılabilirliğinin yanı sıra tek oyunculu ve çevrim içi modlarda sezon kartı sahiplerine sunulan yeni, özel içeriği ayrıntılı olarak açıkladı.

Tüm Watch Dogs: Legion oyuncularının erişebileceği çıkış sonrası içerik aşağıdakileri içeriyor:
  • 23 Mart: Takım çalışması ve verimlilik gerektiren ilk Taktik Operasyonu “Leader of the Pack”, Watch Dogs: Legion’ın çevrim içi modunda oynanabilir. Bir ihbarcı ile birlikte çalışan DedSec, Urban Drone Warfare’e gelişmiş kovan-zihin tabanlı yapay zekayı getiren ölümcül bir girişimi ortaya çıkarır. Programı durdurmak için acele etmeliler. Olayın merkezinde de gizli ve korkunç bir tehdit keşfedecekler.
  • Mayıs ayının sonlarında oyuncular iki yeni PvP moduna erişebilecek: Extraction ve hayranların favorisi Invasion ve ayrıca yeni Taktik Operasyonu Project Omni Watch Dogs: Legion çevrim içi moduna gelecek. Project Omni, yoğun ve zorludur. Londralıların optik cihazlarının beyinlerini neden olumsuz etkilediğini anlamak için gizli bir projeye sızmak adına dört kişilik bir ekibe ihtiyaç duyulacak.
Sezon kartı sahipleri için:
  • Nisan sonu: İnsanüstü deneylerin konusu ve insanların zihnini kontrol etme yeteneğine sahip olan Mina, yeni bir görevle birlikte oyuna eklenecek.
  • Haziran sonu: Tek oyunculu hikaye ile çevrim içi olarak oynanabilecek olan orijinal Watch Dogs oyunundan Aiden Pearce ile Watch Dogs 2’den Wrench’i içeren yeni hikaye bölümü Watch Dogs: Legion – Bloodline oyuna gelecek.
  • Ağustos: Assassin’s Creed’ den Assassin Order’ın bir üyesi olan Darcy, yeni görevlerin yanı sıra yeni bir oynanabilir karakter olarak çıkacak.

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.