Oyun Severlerin Bütün İhtiyaçları Playstore’da! Oyun Severlerin Bütün İhtiyaçları Playstore’da!
Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, sunulan kampanyalar ve avantajlarla birlikte ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Oyun Severlerin Bütün İhtiyaçları Playstore’da!

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, oyun severlere sunulan kampanyalar ve avantajlarla birlikte ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Oyun severler artık PlayStation 4 oyunlarını ve oyuncu ekipmanlarını da Playstore’dan avantajlı fiyatlarla satın alabilecekler.

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, oyunseverleri popüler oyunlarla buluştururken, onların her ihtiyacına karşılık verebilmek için yeniliklerine devam ediyor. En yeni ve güncel oyunları dünya ile aynı anda satışa sunan Playstore, OverGame ile yapılan işbirliğiyle oyun severlere PlayStation 4 oyunlarını ve oyuncu ekipmanlarını çok özel fiyatlarla sunuyor.

En yeni PlayStation 4 oyunları Marvel’s Spider Man, Detroit: Became Human ve God of War avantajlı fiyatlarıyla platformda yerini aldı. Ayrıca diğer PS4 oyunları ve göz alıcı modelleriyle Dualshock V2 kablosuz kontrol cihazları, Razer oyuncu ekipmanlarından fare ve mousepad’ler özel kampanya ve indirimlerle Playstore’dan satın alınabilecek. Oyun severler, PlayStation 4 oyunları ve oyuncu ekipmanlarına ait kupon kodlarını OverGame web sitesi üzerinde kullanarak siparişlerinde satın alma ve kargo süreçlerini tamamlayabilecekler. Türk Telekom ev internet müşterileri ise faturalarına ek 12 aya varan taksit imkanlarından faydalanabilecek.

Playstore’da satışına başlanan Sony PlayStation 4 oyunlarına buradan, PlayStation 4 aksesuarları ve oyuncu ekipmanlarına ise bu adresten ulaşılabilir.

Football Manager 2019 Voidu’da Ön Siparişe Açıldı!