Paul McCartney Elinden Çıkan Destiny Tema Şarkısı Paul McCartney Elinden Çıkan Destiny Tema Şarkısı
Bu ara elimizi sallasak, yeni MMO Destiny haberine çarpmadan geçemiyoruz, sırada Paul McCartney elinden çıkan tema şarkısı var. Halo efsanesinin yaratıcısı Bungie firmasının yeni... Paul McCartney Elinden Çıkan Destiny Tema Şarkısı

Bu ara elimizi sallasak, yeni MMO Destiny haberine çarpmadan geçemiyoruz, sırada Paul McCartney elinden çıkan tema şarkısı var.

Halo efsanesinin yaratıcısı Bungie firmasının yeni bombası çok oyunculu online aksiyon/rol yapma oyunu Destiny, sonunda ülkemiz dahil olmak üzere tüm dünyada meraklıları ile buluştu. Son haberlere göre 500 milyon Dolar’lık ürün dağıtımı yapılan Destiny’nin satışlarından hem Bungie, hem de yapımcı Activision pek memnunmuş.

Şimdilik sadece PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One konsollarına çıkan Destiny, PC kullanan oyuncular arasında hayal kırıklığı yaratmış olsa da cıkmadık candan umut kesilmez diyoruz. PC versiyonunu beklerken, o arada eski Beatles üyesi ünlü sanatçı Paul McCartney’nin oyun için yazdığı “Hope For The Future” isimli tema şarkısını dinleyebiliriz.

Bir single olarak satışa sunulan şarkı, Paul McCartney ve Bungie firmasından besteci Marty O’Donnell’ın ortak çalışması sonucu ortaya çıkmış. McCartney şarkıyı kendisi söylerken, müzik kayıtları sayısız hit şarkının hazırlandığı ünlü stüdyo Abbey Road’da 120 müzisyenin oluşturduğu bir orkestra eşliğinde yapılmış.

Destiny’nin “insanlığın uzaylı tehlikesine karşı ayakta kalma çabası” temasına ve oyunun kapanışına çok uyduğuna inandığımız şarkıyı aşağıdaki videoda dinleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=p9-5Bu9XRN4



Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.