Aradığınız Burger King Menüsü Petal Search’te Aradığınız Burger King Menüsü Petal Search’te
(Haber Bülteni) Kasım ayı başında başlayan ve yıl sonu 31 Aralık’a kadar sürecek olan Petal Search & Burger King Kampanyası kapsamında katılımcılar restoran /... Aradığınız Burger King Menüsü Petal Search’te

(Haber Bülteni)

Kasım ayı başında başlayan ve yıl sonu 31 Aralık’a kadar sürecek olan Petal Search & Burger King Kampanyası kapsamında katılımcılar restoran / gel-al servislerde, Petal Search için özel olarak hazırlanmış menüden büyük bir indirim ile faydalanabilecekler.

Kampanyaya Nasıl Katılınır?

Kampanya açılış sayfasına, Petal Search’ten, sosyal medyadan, internet sitesinden ve Burger King restoranlarından erişilebilir.

Petal Search tarafından sunulan hediye teklifini talep etmek için, öncelikle uygulamanın cihaza yüklenmesi gerekiyor. Uygulamayı yükledikten sonra şartlar ve koşullar kabul edilmeli, daha sonra kullanım kodu girildikten sonra yönlendirme sayfasında “Kuponu Al” düğmesine tıklanmalı.

Kuponlar, Petal Search’te yer alan açılır bir pencerede gösterilecek ve kampanyaya ulaşım burada yer alan kampanya sayfasından gerçekleştirilecek. Kampanya süresince, kazanma şansı yakalanan indirim kuponlarıyla Burger King restoranlarından alınacak Petal Search Menüsü’nde fiyat avantajı sunuluyor

Petal Search deneyimini masaüstü versiyondan da hızlıca yaşamak için buraya tıklayabilirsiniz.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.