Philips monitörleri yeni, taşınabilir bir monitörü piyasaya çıkartıyor Philips monitörleri yeni, taşınabilir bir monitörü piyasaya çıkartıyor
Günümüzün hız dolu dünyasında, mobilite günlük hayatı tanımlayan bir özellik – ve daha büyük mobilite daha fazla esneklik gerektirir. İster evde ister ofiste, ister arkadaşlarla,... Philips monitörleri yeni, taşınabilir bir monitörü piyasaya çıkartıyor

Günümüzün hız dolu dünyasında, mobilite günlük hayatı tanımlayan bir özellik – ve daha büyük mobilite daha fazla esneklik gerektirir. İster evde ister ofiste, ister arkadaşlarla, ister iş arkadaşlarıyla olsun, ister çoklu görev yürütme ya da dinlenme amacıyla olsun, kullanıcıların dinamik yaşam tarzlarına ayak uydurmalarını sağlayacak çözümlere ihtiyaçları var. İşte bu nedenle, Philips monitörleri yepyeni, hafif, 16 inç (15.6″ / 39.6 cm) 16B1P3302 monitörü piyasaya çıkartıyor. Zengin özelliklere sahip olmasına rağmen artırılmış eğlence ve üretkenlik için yüksek taşınabilirliğe sahip bu monitörler, şık, ince, çok sayıda ödül kazanmış bir tasarıma sahip.

Ana özellikler

  • ;Özgün, doğru renkler ve geniş görüntüleme açıları için IPS panel
  • Keskin, ayrıntılı görüntüler için 16:9 Full HD (1920 x 1080) ekran
  • Daha fazla esneklik ve daha az kablo yayıntısı için iki çıkışlı tek bir USB kablo
  • Artırılmış üretkenlik için çift ekran görüntüleme
  • Zahmetsiz sunum ve paylaşımlar için DisplayLink’e sahip USB-A
  • Tarz sahibi esneklik için hafif, katlanabilir, ödüllü tasarım

MMD Monitörleri & Ekranları Avrupa Kıdemli Ürün Müdürü Carlos Sanchez şunları söyledi: “Philips 16B1P3302 portatif monitörü günümüzün hareketli, yollarda geçen yaşam tarzı için üretildi. Artık geleneksel iş ortamını ve iş hayatını geride bıraktık ve hibrit çalışmayı ve aşırı esnekliği kucakladık. Bu model, sabit bir monitörün üretkenliği ve performans yükselten özellikler ile bir diz üstü bilgisayarın kolay taşınabilirliğini birleştiriyor.”

Taşınabilirlik üretkenlik ile buluşuyor

Philips 16B1P3302 yalın ofis masa üstlerinden uzaktan çalışmaya, ve hatta her tür mobil çalışma çözümüne kadar çeşitli çalışmalarda kolay üretkenlik için gerekli olan bütün özelliklere sahip. SmartImage’a sahip gelişmiş 16:9 Full HD ekranı, kolay taşınma ve depolama için kompakt, ancak yine de canlı renklere, keskin ayrıntılara ve zengin kontrasta sahip güçlü bir görsel etkiye sahip. IPS teknolojisi 178°/178° cömert görüntüleme açıları sunuyor, böylece kullanıcılar ekranın keyfini neredeyse her açıdan çıkartabilirler.

Philips 16B1P3302 modelinin sahip olduğu, hareket halindeyken çalışmayı ve oyunu kolaylaştırmak için tasarlanmış bir dizi özellik sayesinde esneklik de gerçek anlamıyla garantileniyor. Monitörün ince, tersine çevrilebilir USB örgü kablosu yumuşak ve her çantaya sığacak şekilde katlanabilir. Öte yandan C Tipi ve A Tipi konektörler ise kullanıcıların akıllı telefonlarından ya da diz üstü bilgisayarlarından yüksek çözünürlüklü videoların keyfini çıkarmalarını, çift ekran üretkenliğinden yararlanmalarını, monitörlerini şarj edebilmelerini, yüksek hızlarda veri iletebilmelerini ve hızlı, kolay paylaşımın ve sunumun keyfini çıkarmalarını sağlıyor.

Bu esnek, yüksek performanslı özelliklere ek olarak Philips 16B1P3302 modelinde konfor ve sağlıklı kullanım kilit önem taşıyor. Modelde 0-90° katlanabilen çoklu açılı sürekli eğilebilen bir ayağın yanı sıra göz dostu LowBlue Modu ve Flicker-free teknolojisi de bulunuyor.Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.