Kategoriler

Philips Monitörlerinin Yeni 4K LCD Ekranı ile UltraClear

MMD, UltraClear 4K çözünürlük ile UltraColor teknolojisinin gelişmiş Dikey Ortalama teknolojisini birleştiren yeni ekranı piyasaya çıkarıyor.

Philips Monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, UltraClear 4K çözünürlük ile UltraColor teknolojisinin daha da geniş renk gamını ve süper yüksek kontrast için gelişmiş Dikey Ortalama (Vertical Alignment-VA) teknolojisini birleştiren yeni bir ekranı piyasaya çıkarıyor. 31.5 inçlik geniş 328P6VJEB ekran, kullanıcılara yeterince yayılabilecekleri alanı sunuyor ve onların canlı, ayrıntılı reprodüksiyonun keyfini ultra yüksek çözünürlükte çıkarmalarını sağlıyor. Üstelik çok yönlü bağlantıları ve MHL desteği sayesinde, kolayca bağlanıp tadı çıkarılabilecek şekilde tasarlandı.

Kusursuz reprodüksiyon için tasarlandı

UltraColor teknolojisi ile renk üretimi daha doğru ve daha parlak. Daha geniş bir renk gamını destekleyen UltraColor (tipik olarak %72’sini desteklemek yerine NTSC gamının %95’ini destekliyor), kullanıcıların ekranda algıladıkları renk aralığını genişleterek daha doğal görünen yeşiller, daha canlı kırmızılar ve daha derin maviler üretiyor. Bunu da, yazılım yoluyla renk ayarlarında ince ayar yaparak değil, panelin asıl kimyasını değiştirerek yapıyor.

31.5 inçlik bu ekranda UltraColor ile UltraClear 4K çözünürlüğün netliği ve ayrıntısı bir araya geliyor. UltraClear 4K, 3840×2160 piksel ile zorlu CAD uygulamalarına, 3D grafiklerine ya da karmaşık hesap tablolarındaki belirli hücrelere yoğunlaşmak için yeterli ayrıntıyı sunuyor.

Ekrandaki, gelişmiş çoklu alan dikey ortalama teknolojisi VA teknolojisi de, ürünün renk ve çözünürlük performansını tamamlayarak ekstra canlı ve parlak görüntüler için süper yüksek statik kontrast oranları sunuyor: Bu da, fotoğraflar ve zorlu grafik uygulamaları için özellikle uygun.

Grafik ve tasarım profesyonellerinin işlerinde sürekli ihtiyaç duydukları bol sayıda veri kaynağıyla verimli bir şekilde bağlantı kurmak için, ekranda 4K için SmartConnect özelliği bulunuyor: Bu özellik, kullanıcıların yüksek çözünürlüklü sıkıştırılmamış görüntü ve ses dosyalarını yürütmelerini– ve akıcı görseller için 60 Hz’de dolu dolu 4K çözünürlüğün tadını çıkarmalarını sağlayan en yeni, ileri çoklu bağlantılar demek. Ekran, aynı zamanda saniyede 5 GByte olan süper hızlı transfer hızları ile en yeni USB 3.0’ı da destekliyor. Diğer bağlantı seçenekleri arasında ise kullanıcıların mobil içeriği, 328P6VJEB modelinin çok daha büyük olan ekranında, mükemmel renk ve çözünürlük ile görüntülemelerini sağlayan MHL var.

Playstation Network Mağazasında Büyük İndirimler

Görüntülenmeler:
5
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber · Monitör