Philips, Yeni 276E8VJSB Monitörünü Piyasaya Çıkartıyor Philips, Yeni 276E8VJSB Monitörünü Piyasaya Çıkartıyor
Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, yepyeni Philips 276E8VJSB LCD monitörünü piyasaya çıkartıyor. Philips, Yeni 276E8VJSB Monitörünü Piyasaya Çıkartıyor

Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, yepyeni Philips 276E8VJSB LCD monitörünü piyasaya çıkartıyor. 27 inçlik (68.6 cm) bu 4K UHD monitör, ultra net görüntü kalitesi, üst düzey parlaklık, netlik ve ön açıdan her görüntüde capcanlı görseller için en yeni teknoloji ile donatıldı. İnce, zarif tasarımı ve kullanışlı özellikleri, bu modelin hem profesyoneller hem de ev kullanıcıları için cazip olmasını sağlıyor.

Muhteşem görüntü kalitesi

Philips 276E8VJSB modeli, kullanıcılara kusursuz görüntü kalitesini garantileyen pek çok yepyeni teknoloji sunuyor. Böylece fotoğrafçılık, filmler, ağ taramanın yanı sıra tutarlı bir parlaklık ve renk doğruluğu gerektiren herhangi bir profesyonel uygulama için de ideal hale geliyor. UltraClear 4K UHD (3840 x 2160) çözünürlük, yüksek performanslı paneli sayesinde mükemmel bir netlik sağlıyor. IPS LED geniş görüntüleme ise 178°/178° derecelik ekstra geniş görüntüleme açılarında beğeni toplayan, gözle görülür derecede keskin ve canlı renkler sunuyor. 10 bitlik ekran, aynı zamanda 1.074 milyar renk ve ayrıntı için 12 bitlik dahili işlemci ile zengin renk derinliğine de sahip.

Zarif tasarım

Philips’in 276E8VJSB modeli zarif olduğu kadar güçlü de. Çoklu ekran ya da yan yana farklı pencerelerin açıldığı kurulumlara özellikle uygun olan bu modelin ultra dar çerçeveleri dikkatin en az düzeyde dağılması ve akıcı bir görüntü anlamına geliyor. Bu da, arttırılmış üretkenlik demek. İnce, çağdaş tasarımı ise her evin dekorunu bütünlüyor.

Kullanıcı odaklı

Philips’in 276E8VJSB modeli, geniş bir yelpazede yer alan kullanışlı özellikler ve seçenekler ile donatılmış durumda. Bu özellikler arasında çoklu ekranlar ile sorunsuzca çoklu görev yürütmek için MultiView bağlantısı, daha rahat bir görüntüleme ve uzun sürelerden sonra gözlerin daha az yorulması için parlaklığı düzenleyip titeşimi azaltan Flicker-Free teknolojisi, artırılmış esenlik için LowBlue Modu, daha fazla sürdürülebilirlik için çevre dostu malzemeler ve daha hafif elektrik faturaları için düşük güç tüketimi gibi özellikler bulunuyor.

Philips’in 276E8VJSB modeli 2018 yılının Kasım ayının ortalarında, 349$ tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden piyasaya çıkacak. Philips monitörleri hakkında daha fazla bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Philips, Yeni LCD Ekranını Piyasaya Sürüyor: Brilliance 328P6VUBREB