Philips, Yeni LCD Ekranını Piyasaya Sürüyor: Brilliance 328P6VUBREB Philips, Yeni LCD Ekranını Piyasaya Sürüyor: Brilliance 328P6VUBREB
Philips; profesyonellere uygun, dahili USB-C dock özellikli yepyeni Philips Brilliance 328P6VUBREB LCD monitörünü piyasaya sunuyor. Philips, Yeni LCD Ekranını Piyasaya Sürüyor: Brilliance 328P6VUBREB

Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, performansı arttırıp üretkenlik elde etmek isteyen profesyonellere uygun, dahili USB-C dock özellikli, yepyeni Philips Brilliance 328P6VUBREB LCD monitörünü piyasaya sunuyor.

Philips Brilliance 328P6VUBREB modeli, olağanüstü doğruluk için UltraClear 4K UHD (3840×2160) çözünürlük, daha canlı görseller için High Dynamic Range (Yüksek Dinamik Aralığı) 600, hiç olmadığı kadar hızlı veri iletimi için USB 3.1, üst düzey veri güvenliği için RJ-45 ethernet bağlantısı ve daha fazla esenlik ve keyif için  LowBlue Modu, MultiView ve SmartErgoBase gibi bir dizi kolaylık sağlayan özellik ile geliyor.

Bağlantı ve çeşitlilik

Günümüzün profesyonelleri, her günü mümkün olduğunca başarılı kılabilmek için her dakikayı bilge bir şekilde kullanmaları gerektiğini bilen çoklu görev yürütme uzmanlarıdır. Rahat ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayan özellikler ile donatılan Philips 328P6VUBREB, bütün alanlardaki profesyonellerin ideal tercihi. Monitörün dahili, güç tedarikli USB 3.1 C tipi dock istasyonu mevcut. Monitör ayrıca kolay, tek kablolu kenetleme için ince, ters çevrilebilir bir USB-C konektörüne de sahip. Böylece klavye, fare ve güvenli RJ-45 ethernet kabloları gibi çevre birimleri kablo yayıntısını ortadan kaldırırken verimliliği artırıyor. Dizüstü bilgisayarlar da hızlı veri iletimi için tek bir USB-C kablosu ile bağlanabiliyor ve uyumlu dizüstü bilgisayarlar güce de takılabiliyor ve/veya yeniden şarj edilebiliyor.

Yüksek performanslı görseller

Pek çok meslek uzmanı, doğru renk oluşturma için monitörüne güveniyor. Bu kategoride de, Philips 328P6VUBREB bunları ve ötesini sunuyor. Yüksek performans panelleri UltraClear, 4K UHD (3840 x 2160) çözünürlükte görüntüler sunuyor. HDR 600 teknolojisi daha tatmin edici bir görsel deneyim için sıradışı bir parlaklık ve daha fazla nüans ile güçlendirilmiş zengin renklerden oluşan bir renk paleti sunuyor.  Üstelik bu monitörün Ultra Wide-Color teknolojisi, özellikle geniş bir renk gamını sağlıyor. Böylece daha canlı kırmızılar ve daha doğal görünen yeşiller sağlıyor.  Dahası 10-bitlik ekran, 1.074  milyar renk ve 12 bit dahili işlemci sayesinde daha da fazla renk derinliği sağlıyor.

Rahatlık ve üretkenlik

Ultra yüksek çözünürlüklü Philips Multiview ekranı, aktif ikili bağlantıyı ve görüntüyü mümkün kılıyor. Bu da kullanıcıların evlerinin ya da ofislerinin sunduğu rahatlıkta çoklu cihazlar ile yan yana eş zamanlı olarak çalışabilecekleri anlamına geliyor. Bir ekranda blog üzerinde çalışıp bir başkasında internette gezinirken, soldakinde futbol izleyip sağdakinde çalışırken ya da kişisel bilgisayardan bir şey okuyup diz üstü bilgisayarda yazı yazarken, çoklu görev yürütme hiç bu kadar kolay ve keyifli olmamıştı! Üstelik hepsi bu kadarla da sınırlı değil. 328P6VUBREB modelinde gözleri kısa dalga boyundaki mavi ışığın zararlı olabilecek etkilerinden koruyarak göz sağlığını artıran Philips LowBlue Modu ayarı ve daha fazla ergonomik ekran rahatlığı, yayıntısız kablo yönetimi ve genel olarak daha rahat, daha hoş bir kullanıcı deneyimi sunan SmartErgoBase de bulunuyor.

Philips’in 328P6VUBREB modeli, 739$ tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden Kasım 2018’de piyasaya çıkacak.

-Basın bülteni.
AOC AGON Monitörlerinin Üçüncü Nesli Geliyor!