Plantronics’ten Oyunculara Üç Farklı Kulaklık Plantronics’ten Oyunculara Üç Farklı Kulaklık
Stereo, kurumsal veya tüketiciye yönelik farklı segmentlerdeki kulaklıklar üreten Plantronics, oyun sektöründe de iddiasını koruyor. Oyunlarda odaklanmaya yönelik tasarlanan RIG serisinin yeni üyeleri RIG... Plantronics’ten Oyunculara Üç Farklı Kulaklık

Stereo, kurumsal veya tüketiciye yönelik farklı segmentlerdeki kulaklıklar üreten Plantronics, oyun sektöründe de iddiasını koruyor. Oyunlarda odaklanmaya yönelik tasarlanan RIG serisinin yeni üyeleri RIG 400HS, RIG 400HX ve RIG 400PC, hem konsol hem de bilgisayar oyunlarında kaliteli ses deneyimi sunuyor.


Plantronics, ergonomik tasarımı ve hafifliği ile uzun süreli kullanımlarda dahi konforu ön planda tutan RIG serisinin yeni modellerini oyun severlerin beğenisine sundu. Ses kalitesiyle kendilerini kanıtlayan RIG 400HS, RIG 400HX ve RIG 400PC, hem bilgisayar hem de son dönemde kendi kitlesini yaratan XBOX ve Playstation 4 gibi konsol oyunlarında rahatlıkla kullanılabiliyor.

Plantronics’in sadece kulaklık teknolojisi değil, kulaklığın diğer aksamı olan taç kısmı da darbelere karşı kırılmayan malzemeden üretildi. RIG 400HS, RIG 400HX ve RIG 400PC’nin kulağın nefes almasını sağlayan kumaş yastıkları uzun süreli kullanımlara uygun olarak tasarlandı.

 

Plantronics RIG 400HS ve RIG 400HX, konsol oyunlarında kendi kitlesini yaratmış Playstation 4 ve XBOX tarafından resmi lisansa sahip tek kulaklık markası olma özelliğini taşıyor. Kulaklıklarda görebileceğiniz Playstation4 ve XBOX logoları bu modelleri konsol oyunlarında özel kılıyor.

Modüler bir yapıya sahip Plantronics’in oyun kulaklıkları, ayarlanabilir ve ergonomik kafa bandı, çıkarılabilir kulaklık yastıkları ve isteğe göre çıkarılabilir boom mikrofonu ile işlevselliğini gözler önüne seriyor. Takım arkadaşlarınızla iletişim sağlayacağınız sökülebilir mikrofon detayı karşı tarafa net bir ses akışı sağlıyor. Takım halinde oynanan oyunlar için dış sesleri izole eden mikrofon teknolojisi ile iletişimi üst seviyede tutan Plantronics, kaliteli ses deneyimi sunuyor.

Kablo uzunluğu ile hareket özgürlüğünüzü artıran kulaklıkların yaklaşık 1,5 metre kablo boyu bulunuyor. 3,5 mm’lik jak ile rahatlıkla bağlanabilen RIG 400PC ve RIG 400HX diğer telefon tablet gibi 3,5 mm’lik jak girişi bulunan cihazlarla da kullanılabiliyor.