PlayStation Wrap-Up ile Oyun İstatistiklerinizi Takip Edin PlayStation Wrap-Up ile Oyun İstatistiklerinizi Takip Edin
(Haber Bülteni) Bir çok uygulamada bulunan geriye dönük istatistik, bilgisi paylaşımı fonksiyonu, PlayStation Wrap-Up ile 2020’de oynadığınız tüm saatleri, kazandığınız ödülleri, PS5’de harcadığınız tüm... PlayStation Wrap-Up ile Oyun İstatistiklerinizi Takip Edin

(Haber Bülteni)

Bir çok uygulamada bulunan geriye dönük istatistik, bilgisi paylaşımı fonksiyonu, PlayStation Wrap-Up ile 2020’de oynadığınız tüm saatleri, kazandığınız ödülleri, PS5’de harcadığınız tüm zamanları ve daha fazlasını geri getiriyor.

PS4 istatistiklerinin birincil odağı; oynanan oyun sayısı ve geçirilen saatler, en çok oynadığınız oyunlar, çevrim dışı veya online olarak oynadığınız saatler, haftalık ortalama oyun oynama zamanınız ve daha fazlası. Wrap-Up ile aynı zamanda, The Last of Us Part 2, Ghost Tsushima ve MKB: The Show 20 gibi oyunların tüm PS4 oyuncu genel istatistiklerini de görmenizi sağlıyor. Ek olarak, PS5 sahipleri; kazanılan özel ödül sayısı, toplam oynanan saatler vb istatistikleri de görebilirer.

PlayStation Wrap Up web sitesinden PlayStation 4 ve PlayStation 5’te oynadığınız tüm oyunların dökümünü alabilirsiniz. Tüm bu bilgilere erişebilmek için, PSN hesabı ile kayıt yaptırmak, 18 yaşından büyük olmak ve bir önceki yıl PS4’te 10 saat oyun oynamış olmak gerekiyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.