PlayStation Showcase Etkinliğinde Yeni DEATHLOOP Fragmanı Tanıtıldı PlayStation Showcase Etkinliğinde Yeni DEATHLOOP Fragmanı Tanıtıldı
Bethesda Softworks bugün PlayStation Showcase etkinliğinde, Arkane Lyon’ın heyecanla beklenen birinci şahıs nişancı oyunu DEATHLOOP hikâyesinin derinlerine dalan bir yeni bir fragman yayınladı. DEATHLOOP 14 Eylül 2021’de konsollarda... PlayStation Showcase Etkinliğinde Yeni DEATHLOOP Fragmanı Tanıtıldı

Bethesda Softworks bugün PlayStation Showcase etkinliğinde, Arkane Lyon’ın heyecanla beklenen birinci şahıs nişancı oyunu DEATHLOOP hikâyesinin derinlerine dalan bir yeni bir fragman yayınladı. DEATHLOOP 14 Eylül 2021’de konsollarda yalnızca PlayStation 5 (PS5) ve PC için çıkıyor.

Amnezi mağduru kahramanımız Colt, Blackreef adasından ve Aeon Programı’nın pençelerinden kurtulmanın yollarını arıyor. Rakibi Julianna’nın mermilerinin hedefi olmadan önce, Colt’un bu çıkmazının gizemlerini çözmek oyuncuya düşüyor.



Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.