Playstore’dan Çok Özel Ramazan Kampanyası Playstore’dan Çok Özel Ramazan Kampanyası
Türk Telekom'un dijital oyun platformu Playstore, oyunseverlere özel kısa bir süreliğine geçerli Ramazan indirimlerini ortaya çıkarttı. Playstore’dan Çok Özel Ramazan Kampanyası

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, oyunseverlere özel kısa bir süreliğine geçerli Ramazan indirimlerini ortaya çıkarttı.

Büyük Ramazan Kampanyası adı altında görülen indirimleri oyunlarımız arasında, GTA V’in kendisi ve çeşitli bundle’ları da yer alıyor. GTA Online, Borderlands 2: GOTY Edition, NBA 2K16, XCOM: Enemt Unknown, XCOM 2, The Darkness 2, Spec Ops: The Line, Men of War serisi, Handboll 16, Finding Teddy ve paha fazlasını 7 Temmuz tarihine kadar geçerli olan indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Kampanya detayları için tıklayın.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.