Premium Oyun Kulaklığı HyperX Cloud Revolver S, Türkiye’de Premium Oyun Kulaklığı HyperX Cloud Revolver S, Türkiye’de
HyperX, tak-çalıştır Dolby 7.1 Surround Ses teknolojisine sahip HyperX Cloud Revolver TM S’i Türkiye’de piyasaya sundu. Premium Oyun Kulaklığı HyperX Cloud Revolver S, Türkiye’de

Kingston Technology Company Inc.’in bir iştiraki olan HyperX, tak-çalıştır Dolby 7.1 Surround Ses teknolojisine sahip HyperX Cloud Revolver TM S’i Türkiye’de piyasaya sundu.

Bir USB kontrol kutusu içerisinde Dolby HeadphoneTM teknolojisini entegre eden HyperX, tek bir tuş ile oyuncuları çevreleyen üst seviye bir ses deneyimi sağlıyor. HyperX’in özel hafızalı köpüğü ve yeni geniş kafa bandı tasarımı konfor seviyesini artırarak uzun saatler boyunca keyifli bir oyun deneyimi vadediyor. Aynı zamanda çoklu platform desteği de sunan yeni premium kulaklık, 50mm sürücüleri ve gürültü önleme özelliğine sahip mikrofonuyla profesyonel oyuncular ve dünya çapındaki eSpor takımlarının kullanımı için tasarlandı.

HyperX’in ödüllü konfor ve rekabetçi ses performansını devam ettiren Cloud Revolver S, kulaklıkla birlikte gelen ses kutusu sayesinde gerçekçi Dolby Kulaklık ses kalitesine ulaşıyor. Dolby Kulaklık 7.1 kanal surround ses ortamı oyunculara benzersiz bir oyun deneyimi yaşatarak kendilerini aksiyonun tam ortasında hissetmelerini sağlıyor. Dolby Surround sesin yanı sıra bas, düz tepki ve sohbet profilleri olmak üzere üç ek ses profili de bulunuyor.

Cloud Revolver S’in sunduğu ses alanında büyük rol oynayan benzersiz sürücü teknolojisi sayesinde, oyuncular duydukları sesleri etraflarında farklı mesafelerde ve açılarda konumlandırılmışçasına canlandırabiliyor. Boost, Flat ve Vocals olarak üç adet ön tanımlı ekolayzır ayarı sayesinde oyuncular en sevdikleri ayarı seçebiliyor. 

CES 2017’de tanıtılan Cloud Revolver S, 629 TL + KDV tavsiye edilen tüketici fiyatıyla satışa sunuldu.

HyperX Cloud Revolver S hakkında detaylı bilgi:

  • Premium bir oyun deneyimi sunmak için tasarlanmış olan Cloud Revolver S’in diğer özellikleri:
  • Dolby Surround Ses – Tak-çalıştır surround ses için yeni USB ses kontrol kutusu ve dahili yüksek kaliteli ses kartı
  • Oyuncular tarafından geliştirildi – Üç adet ön tanımlı ekolayszır ayarı, bağımsız ses ve mikrofon sessizleştirme tuşları ve aktif modları hızlıca görebilmek için LED aydınlatma
  • Yeni Tasarım – Daha geniş kafa bandı, mat siyah görünüm ve kulak yastıklarında HyperX Özel Hafızalı Köpük
  • Premium Performans – Rakiplerinin aksine, ek bir yazılım veya ses kutusu gerektirmez.

Kingston’ın HyperX Alloy FPS Klavyesini İnceledik!Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.