Kategoriler

Prince of Persia Severleri Buraya Alalım

Prince of Persia Severleri Buraya Alalım

Prince of Persia ismi yıllardır akıllardadır ve onun maceraları, dilden dile dolaşır.

1989 yılında başladığımız maceramız, bizi ilk olarak piksellerle tanıştırmış ve 12 seviyeden oluşan zorlu bir zindanla tanıştırmıştı. Hatırlarsınız belki, hani beyazlarla süslenmiş kahramanımızdan bahsediyorum. Bu kadar geriye gidince afallamanız çok normal. Bu yüzden biraz daha günümüze yaklaşıp sizlere Prince of Persia: The Sands of Time ismini tekrar hatırlatmakta fayda var. Hatta sonrasında çıkan Prince of Persia: Warrior Within (2004) ve son olarak hikayeyi tamamlayan Prince of Persia: The Two Thrones (2005) birbirinden başarılı hikayeleriyle oyun dünyasının en sevilen oyunları olmayı başarmışlardır.

Prince of Persia serisi hikaye olarak devam etmesini umduğumuz ve yıllardır beklediğimiz oyunlardan biri. Ancak henüz (filmi de dahil olmak üzere) pek de başarılı içeriklerin karşımıza çıktığını söyleyemeyiz. Bu yüzden anıları tazeleyip sizlere Playstore’un son kampanyasından haberdar edelim dedik.

Playstore, bu müthiş oyun serisinin yıldızlarına % 75’lik indirimle karşımızda. Kampanya detayları için sizi linke  davet edelim.

Fragtist-Prince of Persia

Editörün Notu: Prince of Persia, bana göre mükemmelin ötesinde bir oyundu. Daha iyisini çıkartacaklarını sanmıyorum ancak insan umutlanmadan edemiyor. Her bir oyununun tadı farklıdır ve özellikle Prince of Persia: Warrior Within daha tatlıdır (:

Görüntülenmeler:
7
İlgili etiketler:
· · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · Playstore