Project C.A.R.S. Hangi Direksiyonları Destekliyor ? Project C.A.R.S. Hangi Direksiyonları Destekliyor ?
Bağımsız yapım araba yarışı Project C.A.R.S.’ın hangi direksiyon setlerini desteklediğiyle ilgili bir liste yayınlandı. Halihazırda çıkan araba yarışı oyunlarının yeterince gerçekçi ve güzel olmadığını... Project C.A.R.S. Hangi Direksiyonları Destekliyor ?

Bağımsız yapım araba yarışı Project C.A.R.S.’ın hangi direksiyon setlerini desteklediğiyle ilgili bir liste yayınlandı.

Halihazırda çıkan araba yarışı oyunlarının yeterince gerçekçi ve güzel olmadığını düşünen bir grup yapımcı, bu oyunlara tepki olarak Project C.A.R.S. isimli kendi yarış oyunlarını çıkartmaya hazırlanıyorlar. Oyuncuların geliştirdiği bu oyunu, yine oyuncuların düşünceleri dikkate alınarak geliştiriliyor.

En gerçekçi yarış oyununu geliştirmek için varını yoğunu ortaya koyan Slightly Mad Studios isimli bağımsız firma, Project C.A.R.S. oyununu PlayStation 4, Xbox One, Wii U ve PC’ye getirecek. Oculus Rift ve Project Morpheus gibi sanal gerçekçilik setleriyle de uyumlu olacak olan bu oyunun hangi platformda hangi direksiyonlarla oynanabileceğiyle ilgili bir liste yayınlandı.

Listede Microsoft‘un eski direksiyon setini bile görürken, son zamanlarda çoğunlukla kullanılan Logitech‘in direksiyon setleri de bulunuyor. Project C.A.R.S. için daha fazla direksiyon setine destek vereceğini de açıklayan Slightly Mad Studios’un yayınladığı bu listeye aşağıdan göz atabilirsiniz.

fragtist_project_cars