Project Nova İçin Oynanış Videosu Paylaşıldı Project Nova İçin Oynanış Videosu Paylaşıldı
CCP’nin geliştirdiği, EVE Online’ın spin-off’u olarak tasarlanan FPS oyunu Project Nova için oynanış videosu paylaşıldı. Project Nova İçin Oynanış Videosu Paylaşıldı

CCP’nin geliştirdiği, EVE Online’ın spin-off’u olarak tasarlanan FPS oyunu Project Nova için oynanış videosu paylaşıldı.

IGN’in paylaştığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sınıf tabanlı bir oynanış sunacak olan Project Nova hem PvE hem de PvP ögelerini barındıracak. Geliştirici ekip oyunu EVE Online’la doğrudan bağlantılı kılmak yerine başından beri tamamen bağımsız bir projeymiş gibi geliştiriyor. Bunun amacı ise iki oyunu birbirine bağlamadan önce Project Nova’nın kendi başına başarılı bir FPS olarak sunulabilmesi. Başlarda herhangi bir bağlantı bulunmayacak oyunların arasında ancak zamanla önce sosyal açıdan, sonra da ekonomik açıdan olmak üzere bir bağlantı sağlanacağını söylüyor geliştiriciler.

Project Nova ilk olarak 2016 yılında duyurulmuştu. Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil ama Kasım ayında yapılacak kapalı alpha testlerine davet edilme şansı için buradan kayıt olabilirsiniz.

Black Ops 4’ün Satışları İlk 3 Günde 500 Milyon Doları Aştı!