PUBG: NEW STATE 40 Milyon Ön Kayıt Sayısını Aştı PUBG: NEW STATE 40 Milyon Ön Kayıt Sayısını Aştı
KRAFTON, Inc., PUBG: BATTLEGROUNDS’un yaratıcıları bugün, PUBG: NEW STATE’in geçtiğimiz ay 28 ülkede yapılan ikinci başarılı alfa testi sonrası Google Play ve Apple App Store’da 40 milyon ön kayıt*... PUBG: NEW STATE 40 Milyon Ön Kayıt Sayısını Aştı

KRAFTON, Inc.PUBG: BATTLEGROUNDS’un yaratıcıları bugün, PUBG: NEW STATE’in geçtiğimiz ay 28 ülkede yapılan ikinci başarılı alfa testi sonrası Google Play ve Apple App Store’da 40 milyon ön kayıt* sayısını aştığını duyurdu. Bununla beraber KRAFTON, Inc., ön kayıtların Hindistan’da da açıldığını ve ön kayıt sayısının yükselişine katkısı bulunduğunu belirtti. 

Şirket ayrıca PUBG: NEW STATE’in resmi çıkış tarihini Ekim ayında açıklayacaklarını duyurdu.

PUBG: NEW STATE İdari Yapımcısı Minkyu Park, “Tüm dünyadaki oyunumuzu seven oyuncuların coşkusu ve onların PUBG Studios’a olan inançları ile bu başarı seviyesini ulaşabildik,” dedi ve “Şimdi ise İkinci alfa testi boyunca aldığımız değerli geri bildirimlere odaklanıp bu yıl ilerleyen bir tarihte oyunu resmi olarak yayınlamadan önce daha da güçlendiriyoruz. Tüm imkanlarımızı, hayranlarımızın PUBG: NEW STATE’ten hem eğlence hem de istikrar açısından beklentilerini karşılaması için adıyoruz.” diyerek düşüncelerini aktardı.

Battle Royale türünün öncüleri ve PUBG: BATTLEGROUNDS‘un yaratıcıları PUBG Studios tarafından geliştirilen PUBG: NEW STATE, 2021’de Android ve iOS’ta oynaması ücretsiz bir deneyim olarak piyasaya sürülecek. PUBG: NEW STATEPUBG: BATTLEGROUNDS‘un orijinal battle royale deneyimini yeniden yaratıyor ve bu deneyim onu mobil cihazlarda en gerçekçi battle royale oyunu haline getiriyor. 

Daha fazla bilgi için lütfen www.newstate.pubg.com adresini ziyaret edin veya bizi sosyal medyada (Twitter/Instagram/Facebook/YouTube) takip edin.Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.