Kategoriler

R6 Vector Glare Operasyonu’nu Tanıttı

vector glare

Bugün Ubisoft, Rainbow Six Siege’in 7. yılının ikinci sezonu olan Vector Glare Operasyonu’nun şimdi başladığını duyurdu. Bu sezon; yeni Belçikalı bir operatör olan Sens, yeni bir Takımlı Ölüm Maçı haritası, Gizlilik Modu ve tersine dost ateşi yaptırımları sunan yeni İtibar Sistemi’nin 1. aşaması, alıştırma araçları ve daha fazla oyun geliştirmesini tanıtıyor.

 

Vector Glare Operasyonu, yeni saldıran Sens ile stratejiyi ön plana çıkarıyor. Onun R.O.U. Projektör Sistemi cihazı, oyuncuların görüş alanını engelleyen bir ışık duvarı oluşturarak ilerleyen bir tekerlek kullanıyor. Sens, birincil silah olarak yeni POF-9 veya 417 ve ikincil silah olarak SDP 9MM veya GONNE-6 taşıyan düşük hızlı, yüksek sağlıklı bir operatör. 

 

Sens’in yanı sıra bu sezon gelecek ek güncellemeler arasında şunlar yer alıyor

  • Yakın Temas, Takımlı Ölüm Maçı modu için özel yeni bir harita.
  • Tersine dost ateşi yaptırımları, maç iptal sistemi güncellemeleri ve Gizlilik Modu ile İtibar Sistemi’nin 1. aşaması.
  • İki alıştırma aracı: Atış Poligonu; pratik, antrenman ve deney yapmak için bir alan. Oyuncuları her operatör hakkında bilgilendiren ve stratejiler sunan Operatör Rehberleri.
  • Belirli operatörlerin ikincil silahları için üçüncü bir yuva.
  • Ekran titreme yoğunluğunu ayarlama seçeneği.
  • E-spor için artık operatör karantinası yok.

 

Ayrıca Vector Glare Operasyonu ile birlikte gelen Ekibini Kur Programı ile oyuncular, 7. yılda oynamamış en fazla dört eski takım arkadaşını oyuna davet etme yeteneği sağlayacak. Herhangi bir PvP oyun modunda birlikte beş maç oynadıktan sonra, her iki oyuncu da büyük ödüller kazanacak. Eski takım arkadaşlarını davet eden oyuncular, programı tamamlayan dört arkadaşının her biri için ödüller kazanacak: Yeni altıncı Yıl operatörleri, yeni bir egzotik silah görünümü veya bu operatörlere zaten sahiplerse Savaş Kartı puanları dâhil diğer yedek ödüller bunlardan bazıları. Geri dönen yani davet edilen her oyuncu, beş maç oynadıktan sonra, bir 4. Yıl veya 5. Yıl operatörü veya diğer yedek ödülleri açar.

 

Rainbow Six Siege şimdi PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One konsol ailesi, Xbox Series X | S, Windows PC, Amazon Luna ve Stadia’da.

Rainbos Six Siege”in mobil versiyonu ile ilgili haberimize ulaşmak için tıklayın.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bu adresi ziyaret edin: https://rainbow6.ubisoft.com.   

Görüntülenmeler:
6
İlgili Kategoriler
Haber