Kategoriler

Radeon GPU’ların Devil May Cry 5 Performansları Çok İyi!

Devil May Cry 5

Oyuncular Devil May Cry 5 ile şeytan avcıları Dante ve Nero’nun efsanevi hikayesine devam ediyor. Ayrıntılar haberimizde.

Oyuncular Devil May Cry 5 ile şeytan avcıları Dante ve Nero’nun efsanevi hikayesine devam ediyor. AMD ile Capcom ise oyunculara en heyecanlı ve büyüleyici deneyimleri Radeon grafik kartlarıyla sunuyor.

Radeon grafik kartı sahibi oyuncular, BenQ EX3203R, AOC AG273QCX, Samsung C32HG70 ve Asus XG49VQ gibi FreeSync 2 HDR destekli monitörlerle akıcı kare oranları, net görseller ve düşük gecikmeye sahip olabiliyorlar.

İlk günden sürücü desteği

Bunun yanında yeni Radeon Software Adrenalin Edition 19.3.1 ise, Devil May Cry 5 için ilk günden itibaren destek sunuyor.

  • Muhteşem performans – Radeon grafik kartları 1080p, 1440p ve 4K’da DirectX 12 ile yüksek performans sunuyor.
  • FreeSync 2 HDR – Görüntü tazeleme teknolojisine destek ile Radeon ekran kartları düşük gecikmeli, yüksek parlaklığa sahip piksellerle birlikte HDR içerikleri PC monitörlerine sunuyor.
  • Rapid Packed Match ve FP16 işleme – Radeon grafik kartları gelişmiş GPU kullanımı ve giriş gecikmesi, verimliliği ve performansını Rapid Packed Math ve FP16 işleme teknolojileriyle sunuyor. Böylece Devil May Cry 5’in yüksek kare oranları ve görsel doygunluğa erişmesini sağlıyor.

AMD’nin Oyunu Hızlandırın paketiyle birlikte Radeon fanları, bu yılın beklenen üç oyununa ücretsiz sahip olabilirler. Bu oyunlar Resident Evil 2, The Division 2 ve Devil May Cry 5! Oyuncular bu oyunlara AMD Radeon VII, RX Vega veya RX 590 grafik kartı ya da bu kartlarla güçlendirilmiş PC’lerle birlikte ücretsiz sahip oluyorlar.

Radeon ekran kartı alanlara oyun hediye!

AMD Radeon RX 580 veya RX 570 grafik kartı ya da bu kartlarla güçlendirilen PC’leri satın alan oyuncular ise, bu üç oyundan ikisini seçebiliyorlar. Kampanya 6 Nisan 2019 tarihine (ya da kupon kodları tükenene kadar) sürecek. Oyun kodları ise 6 Mayıs 2019 tarihine kadar kullanılabilecek.

En yeni AMD sürücüsünü buradan indirebilirsiniz.

GeForce Sahiplerine Yeni Sürücü, Bundle ve G-SYNC Monitörler Geliyor!
Görüntülenmeler:
5
İlgili Kategoriler
Donanım · Ekran Kartı · Haber · Masaüstü · Oyun Haberleri · PC