Rainbow Six Siege Operation Velvet Shell, Sonunda Kendisini Gösterdi Rainbow Six Siege Operation Velvet Shell, Sonunda Kendisini Gösterdi
Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 2’nin ilk ücretsiz güncellemesi olan Operation Velvet Shell'in yayınlandığını duyurdu. Rainbow Six Siege Operation Velvet Shell, Sonunda Kendisini Gösterdi

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 2’nin ilk ücretsiz güncellemesi olan Operation Velvet Shell’in yayınlandığını duyurdu. 

Year 2 kombine sahipleri iki yeni İspanyol Anti-Terör Birimi Operatörüne ve dört özel silah görünümüne anında sahip olabilecekler. Sezonluk Kombineye sahip olmayan oyuncular ise bunları oyun içindeki ‘Renown’ para birimiyle veya R6 Kredileriyle 14 Şubat’tan itibaren alabilecekler.


Operation Velvet Shell İçin Yeni Sahil Haritası

Operation Velvet Shell’de oyuncular Grupo Especial de Operaciones’ten iki İspanyol operatörün rolüne bürünecekler ve benzersiz taktik uzmanlıklarını kullanarak Ibiza sahilini kontrol altına almaya çalışacaklar:

  • Mira taktiksel durumlardaki gücünü ve dayanıklılığını kanıtlamış olsa da, asıl ön plana çıkan yönü teknik uzmanlığıdır. Uzmanlık alanı, barikatlara veya yıkılabilir duvarlara yumruklanabilen, yok edilmesi neredeyse imkansız yatak tek yönlü pencereler diyebileceğimiz Kara Ayna yaratmaktır. Ana silahları olan Vector 45 ACP ve ITA12L de dikkate alınırsa, düşmanlar ‘yeri tespit edildi’den ‘öldürüldü’ye hızlıca geçiş yapacaktır.
  • Jackal’ın uzmanlık alanı Öncelikli Hedeflerin izini sürmek ve G.E.O.’lar ile uyuşturucu nakliyatlarına engel olmaktır. Ana silahları olan C7E ve PDW9’ye ek olarak Jackal düşman ayak izlerini takip edebilmek için Eyenox Model III kask seti kullanmaktadır. İzler ne kadar yeniyse Jackal’ın görüşünde o kadar “sıcak” görüneceklerdir; yani parlak kırmızı bot izleri görüyorsanız yakınlarda düşman var demektir.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyun deneyimini daha da zenginleştirme planlarının bir parçası olarak Year 2’de yeni dinamik navigasyon arayüzü de kullanılmaya başlanacak ve aynı bölgede mücadeleler, haberler ve güçlendiriciler gibi oyuncu aktivitelerinin gerçekleşmesine imkan sağlayacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.