Rainbow Six Siege’in Outbreak Etkinliğindeki Düşmanlar Belli Oldu Rainbow Six Siege’in Outbreak Etkinliğindeki Düşmanlar Belli Oldu
Rainbow Six Siege'in Outbreak etkinliğinde oyuncuların karşısına çıkacak olan düşmanlar açığa çıktı. Detaylar haberimizde. Rainbow Six Siege’in Outbreak Etkinliğindeki Düşmanlar Belli Oldu

Rainbow Six Siege’in Outbreak etkinliğinde oyuncuların karşısına çıkacak olan düşmanlar açığa çıktı.

Outbreak’te farklı bir “canlı”ya karşı 4 arkadaşımızla co-op olarak savaşacağız. Karşımıza çıkacak diğer karakteristik düşmanlar ise şöyle:

  • Grunt – Bir düşman varlığı tespit edildiğinde daha da güçlenecek olan ortak düşmanlar Grunt’lar. Onlara karşı dikkat ve sessizlik tavsiye ediliyor.
  • Breacher – Kendilerini patlatabilen Breacher’lar oldukça tehlikeli görünüyor. Çeşitli duvarları ve yüzeyleri de patlatabilen bu düşmanlar rakiplerimize yeri geldiğinde taktiksel üstünlük de sağlayabilir.
  • Rooter – Rooter’lar daha nadiren çıkacak karşımıza. Zeminden çıkarabildikleri kazıklarla oyunculara zorlu anlar yaşatacaklar. Ölmek üzereyken daha da tehlikeli hale gelecekler.
  • Smasher – Son derece kalın bir zırhla korunan Smasher’lar neredeyse kurşun geçirmez oluyorlar. Ayrıca hiçbir zorluk yaşamadan duvarları da tek vuruşta indirebiliyorlar.
  • Apex – Bizzat kendisi saldırmak yerine bizimle savaşması için dalga dalga düşman yollayan Apex de oldukça riskli bir düşman.

Rainbow Six Siege’in Outbreak etkinliği Year 3 ile birlikte 6 Mart’ta başlayacak.

Rainbow Six Siege – Outbreak İçin Yeni Bir Fragman Yayımlandı